Wpis z mikrobloga

Przeczytałem informację, że #rachonie wziął ślub z niejaką Gójską-Hejke. Kim jest Gójska-Hejke katoliczka prawicowa dziennikarka, propagandzistka PiS-u w TV Republika? W 2001 roku zdradziła pierwszego męża, gdy poznała w samolocie fotografa Hejke. Później fotografa Hejke zdradziła z prezesem IPN Januszem Kurtyką xD Obecnie ma dwoje dzieci z poprzednich małżeństw i jedno do niedawna nieślubne z Rachoniem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/292560,1,hejke-katarzyna-hejke-krzysztof.read
Hejke fejs
#polityka #media #gazetapolska #4konserwy #neuropa
grim_fandango - Przeczytałem informację, że #rachonie wziął ślub z niejaką Gójską-Hej...

źródło: comment_Uclb5ELSOVVisCxVtNxMYilm1xmVPCrC.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grim_fandango: To z kim ona sypia jest jej prywatną sprawą, chyba że mówi o tym publicznie. Inna rzecz że to jest "dziennikarka" z bardzo poważną wadą wymowy, a ostatnio chyba karierę w radiu robi - prawdziwe kuriozum.
  • Odpowiedz
@grim_fandango: Swego czasu byłem wiernym widzem TV Republika, ale p. Górskej-Hejke nie trawiłem... Taki "prawycowy" odpowiednik Moniki Olejnik - non stop przerywała swoim gościom, nie dała im dojść do słowa, zadawała pytania z tezą...
  • Odpowiedz