Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Umówiłem się z nowo poznaną kobietą na randkę. Nie z #tinder , a po prostu poznaną na mieście bo nie uznaje poznawania w internecie, ale to nie ma znaczenia:)

Zaprosiłem ją na kawę i deser. Siedzimy. Panna ładna, podoba mi się. Zaczynam coś tam opowiadać, small talk, wiadomo. Aha - dodam że oboje jesteśmy w przedziale wiekowym 25-30, więc tematy nie "szkolne", a raczej o pracy nawijam itd.
Niby wszystko ok? Nie. Panna mi cały czas przerywa, nie daje mówić. Ona chce opowiadać. Ok - nie ma problemu, może mnie zaciekawi rozmową, słuchać też potrafię. Ale nie, nie mówi nic o sobie. Przez 2 godziny spotkania non stop gadała na 4 tematy:
1. narzekała na siostre że źle wychowuje dziecko
2. narzekała na sąsiadów że są tacy i tacy i po co się wprowadzili
3. narzekała na koleżanki, że postępują w różnych życiowych sprawach (nie wnikajmy w szczegóły) inaczej niż powinny
4. narzekała na inne drobne sprawy
Na te tematy dowiedziałem się wszystkiego co myśli, a ona o mnie niczego się nie dowiedziała bo nie dopuściła mnie do słowa.

Dziękuję, to by było na tyle. Wytrzymałem do końca, choć dość często spoglądałem na zegarek, zapłaciłem, odwiozłem. Starałem się być uprzejmy. Liczyłem że nigdy więcej jej nie spotkam, nadal na to liczę. Ale ona chce się spotkać. Udaję że nie mam czasu i zawsze będę tak udawał w jej przypadku...
Dlaczego to piszę? To nie tylko uwagi do kobiet, ogólnie do obu płci, zwłaszcza tych #tfwnogf #tfwnobf #przegryw #podrywajzwykopem ...Nie, nie chodzi o Wasz wygląd, nie chodzi o Wasz status społeczny, pracę, itd... po prostu wszystko możecie spieprzyć tym co mówicie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 12
1. narzekała na siostre że źle wychowuje dziecko

2. narzekała na sąsiadów że są tacy i tacy i po co się wprowadzili

3. narzekała na koleżanki, że postępują w różnych życiowych sprawach (nie wnikajmy w szczegóły) inaczej niż powinny

4. narzekała na inne drobne sprawy


@AnonimoweMirkoWyznania: Hm, a czemu nie powiedziałeś jej po prostu "Porozmawiajmy o Tobie"? Albo czegoś w stylu: "Hej, wiesz co? Powiem Ci szczerze: to Ty mnie teraz