Wpis z mikrobloga

  • 162
Powiedzcie mi jak można w kinie puszczać film z napisami?!
Kuźwa, za co ja płace, powiedzmy te 15 zł? Za oglądanie filmu czy czytanie napisów przez co nie można sie skupić na akcji.

Jakbym chciał sobie obejrzeć z napisami to bym sobie #!$%@? w internecie obejrzał.
I jak tu nie piracić filmów?
#zalesie #kino
  • 133
  • Odpowiedz
@lamal przecież napisy to absolutnie najlepsza forma tłumaczenia filmów, ja mógłbym za to nawet dopłacać. Pewnie czytasz szybkością 3 klasie tu, wtedy rzeczywiście mogłby to być problem
  • Odpowiedz
@lamal: ale ma trochę racji - jakoś nigdy się nie przyzwyczaiłem do napisów. Angielski znam bardzo dobrze i te białe literki mnie zwyczajnie #!$%@?ą, nie muszę ich czytać, ale siłą rzeczy przyciągają mój wzrok i czytam je mimowolnie. Chciałbym, żeby były też projekcje bez żadnych wspomagaczy.
  • Odpowiedz
@lamal: Panie, obejrzyj parę filmów z napisami to się przyzwyczaisz. Wcześniej też tylko hurr durr lektor, teraz nawet mimo dostępności lektora, oglądam napisy.

Po 1. Głosy aktorów po 2. nauka języka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lamal: Z tego co widuję na stronach kin to jeżeli film nie jest z lektorem to zawsze jest napisane że jest to dubbing albo z napisami. Pomijając dyskusję czy lepszy lektor czy napisy to wychodzi że jesteś zwykłym debilem skoro nawet nie potrafisz przeczytać czy idziesz na film z lektorem czy z napisami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lamal: No dokładnie. nie rozumiem jak ktoś idzie na taki film, to głupota. Jak chce coś czytać to czytam książkę a nie film z napisami. Jak oglądasz film z napisami to jedynie na napisach się skupiasz, możesz co chwile parzyć na obraz ale nie skupisz się na akcji.
  • Odpowiedz