Wpis z mikrobloga

@noitakto przepraszam, nie byłem precyzyjny. Jeżdżę A4, odnosiłem się jedynie do marki i jakości wykonania pojazdu. Natomiast jeżeli miałbym wybierać roadstera, wybrałbym MX5 bo zwyczajnie bardziej mi się podoba od tt, dodatkowo benzynowe silniki Mazdy są bardzo dobre i mało awaryjne, więc to właśnie auto w obecnej generacji jest na mojej liście do kupienia w ciągu najbliższych kilku lat. Sorki, że wprowadziłem Cię w błąd. ;)
@Jubei: luuuz. Raz w życiu miałem A3 (8L 1.9tdi 110 km) i do dzisiaj żałuję, że go sprzedałem. Próbowałem sił z alfą, toyotą, fordami, mercedesem i bmw. W zasadzie największa #!$%@? to była toyota, którą m.in. teraz jeżdżę, a audi wspominam najmilej, zaraz obok merca 124 300D :) ale to były dawne dzieje.
Jeśli chcesz zabawki bo na pewno napęd na tył na więcej frajdy z jazdy na codzien. Mx5 pozwala na delikatne uslizgi tylnej osi nawet poniżej 50kph co oznacza duuuuzo uśmiechów nawet w mieście. Problemem może być ilość miejsca w środku. Jeśli masz powyżej 180 cm wzrostu to Mx5 ND może być zbyt ciasny. Czy auto musi być roadsterem? Jeśli nie to warto przyjrzeć się np. Toyocie GT86.