Wpis z mikrobloga

@zpue: Nie, bo jest wyraźnie napisane, że nie figurujesz w systemie punktowym. Jest pewna ochrona danych osobowych i prawdopodobnie inne tego typu kruczki, żeby byle kto nie mógł sobie sprawdzić, czy na przykład masz prawko. Nie ma cię w systemie, to nie ma, niezależnie od przyczyny. Strona służy do sprawdzenia ilości punktów karnych. Nie masz żadnych? To albo nie masz punktów, albo nie masz prawka (z dwóch możliwych powodów), ale chyba
@catch: Masz trochę racji, ale strona powinna działa w inny sposób. Jak w banku nie będę miał pieniędzy na koncie, to napiszą mi, że ma 0,00pln, a nie że albo nie mam środków na koncie, albo nie mam u nich konta.
Powinno byc jasno napisane, że nie mam punktów, albo przekroczyłem dopuszczalną ilość punktów, ewentualnie że mam zabrane uprawnienia z jakiegoś powodu.
Co ma ochrona danych osobowych do tej sytuacji? Sprawdzam
@zpue: W banku nie likwidują ci konta, kiedy przekroczysz daną kwotę, no i działa to na nieco innych zasadach :) A na stronie dane, o których mówisz, są zbędne i zajmowałyby niepotrzebne miejsce na serwerze. Może kiedyś to wprowadzą, ale na razie strona ma wskazywać jedynie CZY posiadasz punkty karne i ILE ich masz, żebyś mógł sobie zerknąć, bo często się o tym zapomina. Nie wiem jakim problemem jest dla ciebie
@catch: Albo robi się coś konkretnie, albo nie robi się tego wcale. Nie interesuje mnie to, że ktoś nie ma miejsca na serwerze. Należy zapewnic taka ilość miejsca, żeby były na nim zawarte wszystkie dane. Prawo jazdy ma od 20 lat i przez ten okres uzbierałem ok. 15 punktów i chciałbym mieć wyszczególnione, kiedy i za co je dostałem, ale widocznie to przerasta ludzi tworzących taką stronę. Miało być dobrze, a