Wpis z mikrobloga

niedawno ktoś mi pokazał, że to musi byc tym znaczkiem do góry


@xstempolx: Ty to wiesz, ja to wiem, ba, nawet autor obrazka też to wiedział... ale życie zawsze i tak swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Umarł wynalazca złącza USB. Delikatnie opuszczono jego trumnę do grobu, następnie wyciągnięto ją z powrotem, obrócono w drugą stronę i ponownie opuszczono. Po czym się okazało, że jednak za pierwszym razem było dobrze.
  • Odpowiedz
@churcill: ja oszukiwalem system. wiedzialem ze tak jak chce wsadzic to odwrotnie bedzie zle wiec musi byc dobrze i zawsze za pierwszym razem wchodzilo

  • Odpowiedz
@churcill: bo pamięć USB trzeba rozważać na gruncie fizyki relatywistycznej. Na podstawie tego prostego doświadczenia z obrazka można stwierdzić, że pamięć USB jest fermionem ponieważ ma spin połówkowy wynoszący 1,5. Oznacza to (w przybliżeniu), że trzeba ją obrócić o 540 stopni aby powróciła do początkowego położenia. Tłumaczy to dlaczego po obrocie o 360 pamięć wchodzi - po prostu to jeszcze nie jest pełny obrót.
  • Odpowiedz
ówię o dogłębnych testach itp. ale po


@rybak17: MAm telefon z takim wejsciem i mam ochotę zabić tego co to zaczął wprowadzać.
Zapomniałam ładowarki z domu i byłam udupiona, bo nikt nie ma tego świetnego kabla, który ma świetn, symetryczną końcówkę.
  • Odpowiedz