Wpis z mikrobloga

Wczorajsza akcja na siłowni - siedzą sobie dwie karyny, całkiem ładne ale widać, że małe boczki się zrobiły więc trzeba to spalić. Ja tam ostro klatę robię i nagle wywiązała się rozmowa między nimi:
- Ty co robimy?
- chodźmy na masażery od tego się bardzo chudnie.
I następne 40 minut siedzą na tych masażerach. Skisłem XD

#logikarozowychpaskow #heheszki #silownia
Pobierz Tanker - Wczorajsza akcja na siłowni - siedzą sobie dwie karyny, całkiem ładne ale wi...
źródło: comment_9AeelJha2fdG0MB2r1fx8Lh5N2IpzdSB.jpg
  • 24
@Tanker: ja raz widziałem jak gość siedział na maszynie też na klate, posiedział 40 minut, zrobił 2 serie. cyknął pare zdjęć i poszedł zrobić następną maszyne, podczas jego 2 ćwiczeń ja zrobiłem 2 partie xD
@NeonowyDemon: Żartujesz co? Spotykałem takie Karyny na siłowniach dla koksów, bo te mądrzejsze chodzą do siłowni gdzie mają trenera personalnego, lub też się dokształcają na filmikach, a takie zwykłe to tylko żeby nacieszyć oko jak ćwiczą, a do tego z reguły źle ćwiczą.
@NeonowyDemon: Ja mam na myśli Karyny, które szukają bolca na siłowni. Kiedyś w PL w AquaParku ćwiczyła laska w legginsach, pod spodem stringi. Ja robię na maszynie nogi, a ta przede mną lędźwie na ławce skośnej. Zarys cipki tak motzno, #!$%@? stoi tak twardo, niestety twarz zniszczona przez makijaż również motzno, ale profit był, bo w końcu dorwała jakiegoś bolca.
@NeonowyDemon:
ludzie bez ręcznika na siłowni żeby wycierać maszyny po sobie
ludzie bez ręcznika w ogóle którzy wycierają się papierem
ludzie którzy się nie myją po siłowni
ludzie którzy przychodzą na siłownię, aby się napompować a później założyć wyjściowe ciuchy
ludzie którzy chodzą boso po szatni i prysznicach bez klapek
ludzie którzy nie trenują tylko gadają lub siedzą z komóreczką na przyrządach a gdy zwrócisz im uwagę, że chcesz ćwiczyć to
Dokładnie tak jak wyżej - widzę te same twarze od kilku miesięcy, ciągle te same błędy. Raz zakumplowałem się z taką jedną i pytam się jej jaki ma cel na siłowni, co chce osiągnąć. Ona wielkie oczy, ale że jak to musi miec jakiś cel. Na koniec stwierdziła, ze chce spalić tłuszcz na brzuchu. Obserwowałem ją od miesiąca i widziałem co robi. Ciągle tylko masażer i ćwiczenia na brzuch - ja jej
@Arachnofob: Karyny siedzące na rowerkach z telefonami w dłoniach to już klasyka, albo ploteczki z koleżanką i coś tam kiedyś machnie tym pedałem od niechcenia. Większość różowych chyba zapomina, że siłownia to nie spotkanie z psiapsiółkami tylko konkretny trening.
ludzie którzy się nie myją po siłowni


@Arachnofob: lol, a co ci do tego kto się kiedy myje? Ja 1000x bardziej wolę przebiec się 200 metrów do domu i wziąć prysznic w swojej łazience, niż korzystać z kabiny, przez którą przewinęła się setka niehigienicznych typów.

Chyba, że chodziło ci o brudasów, którzy śmierdzący przychodzą na siłownię/nie piorą ciuchów. To wtedy co innego, jak ktoś śmierdzi podczas ćwiczeń.
@Winyl-: jeszcze wieczorem rozumiem, że umyje się w domu

ale rano? na 6 idzie na siłownię, później ubiera się w wyjściowe ciuchy (widzę) i bez mycia się ubiera się w nie i wychodzi

przecież taki spocony będzie siedział gdzieś w pracy cały dzień i przeszkadza mi, że są tacy ludzie