Wpis z mikrobloga

Mam pewne przemyślenia
Czy tylko ja czuje się trochę zawiedziony postawą Daniela?
Dostał wielką szanse na nowe, lepsze życie. Ludzie wpłacili mu łącznie coś ponad 30 tysięcy złotych, sam się do tego dołożyłem bo żal mi było chłopaka. Niestety sprawdziło się najgorsze. Kasa poszła na Alkohol, używki i głupkowate zabawy.
Myślałem że zainwestuje ją, zachowa się jak dorosła osoba.
Jego fejm nie będzie trwał wiecznie. Już powolutku dociera do mety.
Jaca przestał pracować, matka Daniela chodzi non stop #!$%@?, Seba pasożyt czeka na profity, nowe telefony, ubrania od Donejtorów. Daniel stara się wyciągnąć jak najwięcej Kasy od ludzi. Teksty typu: Kupcie nam pizze.. #!$%@? no ludzie bądźmy normalni, dasz człowiekowi palec to #!$%@? ci rękę. Od dzisiaj nie wspieram tego pana już. Dostał szanse, marnuje ją. Kasa się zaraz skończy i jakie będą tego efekty? Jaca bez roboty, Daniel pójdzie robić na kase w biedronce a Sebix się zmyje bo nie będzie już czuł potrzeby przebywania z Danielem bo nie będzie miał z tego profitu.

Możecie mnie hejtować ale musiałem to z siebie wyrzucić.
Pozdrawiam.
#danielmagical
  • 64
  • Odpowiedz
@StarChilds: przecież za taką kasę nic konkretnego nie zrobisz. Musiałby to być jakiś genialny pomysł na biznes ale takie rzadko powstają. Jedyne co mógłby zrobić to zainwestować w stabilny biznes dający bezpieczną miesięczną pensję ale do tego potrzeba znacznie więcej niż 30 tys.
  • Odpowiedz
@StarChilds: myślałem, że te #!$%@? o wyciąganiu z patologii za kasę to są żarty i mirki wiedzą, że to pójdzie w alko. Ale serio były osoby które wpłacały żeby im poprawić życie? #!$%@? przeciez wiadomo było co się będzie działo. Trochę tam im się polepszy, ale to nadal patologia.
  • Odpowiedz
@StarChilds: kolejna zielonka hejtujaca magicala.
Przeciez 30k nie tylko nie zmieni niczyjego zycia, nawet nie wystarczy na spoko samochod. Co mial isc na kurs programowania jak wszystkie przegrywy stad które się ludza że będą mieli tyle samozaparcia zeby cos że sobą zmienić?
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Nie hejtuje nikogo. Tylko wyrażam swoje zdanie. A poza tym jeżeli jestem "zielonką" to nie mam prawa głosu? You made my day bro..

Niech sobie żyje w dostatku i spokoju. Niech mu się powodzi. Życzę mu jak najlepiej. Ale zobaczycie że #!$%@? mu od kasy :)

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
ale #!$%@? głupoty zielonko xD

ludzie wpłacają mu swój własny hajs, nikt ich do tego nie zmusza. co z daniel robi z hajsem to tylko jego decyzja, nic ci do tego.

i 30k to nie jest wcale tak dużo - jasne, mógłby odłożyć hajs na konto, zainwestować, czy cokolwiek innego. ale #!$%@? cię to obchodzi co z tym zrobi xDDD


@bijonse: rany co za pierdzielenie i #logikarozowychpaskow ( ͡
  • Odpowiedz
Myślałem że zainwestuje ją, zachowa się jak dorosła osoba.


@StarChilds: liczyć na coś takiego w przypadku tego patusa to trzeba być antytytanem intelektu, no sorry xD

rozumiem ludzi, którzy rzucali im hajs jak takim śmiesznym karłom, które się biją w błocie; bo ich bawiły perypetie patologicznej rodzinki. tzn nie, inaczej, nie rozumiem, bo ja bym nie mógł być tak cyniczny i żerować na cudzym upośledzeniu dla własnej frajdy, ale zdaję
  • Odpowiedz
@StarChilds: w sumie
ale ty tego nadal nie rozumiesz tak jak i ewenementu chlopakow z barakow
oni daja mu pieniadze zeby je wlasnie stracil bo chca zobaczyc jak znow beda jedli chleb ze smalcem
to jest wlasnie powod dlaczego ciebie nie beda ogladac - bo jestes nudziazem takim jak ci ogladajacy - jakbys dostal kase to bys wydal na siebie a widzowie chca zeby wlasnie wydal na to zeby ich
  • Odpowiedz