Wpis z mikrobloga

Mam pewne przemyślenia
Czy tylko ja czuje się trochę zawiedziony postawą Daniela?
Dostał wielką szanse na nowe, lepsze życie. Ludzie wpłacili mu łącznie coś ponad 30 tysięcy złotych, sam się do tego dołożyłem bo żal mi było chłopaka. Niestety sprawdziło się najgorsze. Kasa poszła na Alkohol, używki i głupkowate zabawy.
Myślałem że zainwestuje ją, zachowa się jak dorosła osoba.
Jego fejm nie będzie trwał wiecznie. Już powolutku dociera do mety.
Jaca przestał pracować, matka Daniela chodzi non stop #!$%@?, Seba pasożyt czeka na profity, nowe telefony, ubrania od Donejtorów. Daniel stara się wyciągnąć jak najwięcej Kasy od ludzi. Teksty typu: Kupcie nam pizze.. #!$%@? no ludzie bądźmy normalni, dasz człowiekowi palec to #!$%@? ci rękę. Od dzisiaj nie wspieram tego pana już. Dostał szanse, marnuje ją. Kasa się zaraz skończy i jakie będą tego efekty? Jaca bez roboty, Daniel pójdzie robić na kase w biedronce a Sebix się zmyje bo nie będzie już czuł potrzeby przebywania z Danielem bo nie będzie miał z tego profitu.

Możecie mnie hejtować ale musiałem to z siebie wyrzucić.
Pozdrawiam.
#danielmagical
  • 64
@StarChilds: Generalnie masz rację, ale większość nie ogląda Danela po to, aby się ogarnął. Po drugie tu potrzeba zmiany całej mentalności. Zwierzyńscy nadal myślą w starych kategoriach, według których w ich życiu nic się nie zmieni, więc pieniądze można równie dobrze #!$%@?ć. Klasyczny przykład ryby i wędki, gdzie jak na razie dostają tylko to pierwsze.
@StarChilds: ale dymy xD jak juz dojdzie do tych kilkuset tysięcy subow, i utrzyma w miarę wysokie cyferki streamu to będzie miał hajs. Myślałeś ze to 30 czy tam 50k zmieni mu zycie? xD Sam zrobiłem kilka donejtow, i nawet nie zakładałem ze dzieki mnie "wyjdzie na prosta". Robiłem to bo content który robi od początku remontu jest zajebisty i naturalny(przynajmniej był do czasu xD)
@StarChilds: Znam powód twojego zawodu, postawiłeś zbyt wysoko poprzeczkę. Jeśli naprawdę wierzyłeś że człowiek który już podczas swojej kariery na hitbox'ie,twitchu, gdzie nie grzeszył rozumem(przynajmniej nie na tyle dużym aby wyjść na prostą), nagle pod wypływem kontynuacji kariery na YT i większą liczbą donejtów, dostanie kopa w tyłek i się obudzi to byłeś naiwny.

Daniel jest na tyle inteligenty żeby zarobić kasę na YT, promując durny content i wciskając go widzom,
@StarChilds: ale #!$%@? głupoty zielonko xD
ludzie wpłacają mu swój własny hajs, nikt ich do tego nie zmusza. co z daniel robi z hajsem to tylko jego decyzja, nic ci do tego.

poza tym wyremontował pokój, kupił sobie i sebixowi telefon, ubrania całej rodzinie + zabrał ich na wakacje, legowisko soni, chce zamawiać meble i kłaść panele. myślę, że wydatki jakie ciągnie ze sobą tania wódka to przy kosztach wyżej wymienionych
Macie racje wszyscy jak najbardziej. Ja jako osoba dorosła i dojrzała chciałem mu po prostu pomóc. Naiwnie trochę myślałem że się ogarnie trochę i nie #!$%@? tej kasy. Niestety. Tak jak mówiłem ja już się odłączam od tej rodzinki bo nie chce się przyczyniać do niszczenia życia Jackowi który ma alimenty na głowie i jest jedynym żywicielem rodziny.