Wpis z mikrobloga

Mam pewne przemyślenia
Czy tylko ja czuje się trochę zawiedziony postawą Daniela?
Dostał wielką szanse na nowe, lepsze życie. Ludzie wpłacili mu łącznie coś ponad 30 tysięcy złotych, sam się do tego dołożyłem bo żal mi było chłopaka. Niestety sprawdziło się najgorsze. Kasa poszła na Alkohol, używki i głupkowate zabawy.
Myślałem że zainwestuje ją, zachowa się jak dorosła osoba.
Jego fejm nie będzie trwał wiecznie. Już powolutku dociera do mety.
Jaca przestał pracować, matka Daniela chodzi non stop #!$%@?, Seba pasożyt czeka na profity, nowe telefony, ubrania od Donejtorów. Daniel stara się wyciągnąć jak najwięcej Kasy od ludzi. Teksty typu: Kupcie nam pizze.. #!$%@? no ludzie bądźmy normalni, dasz człowiekowi palec to #!$%@? ci rękę. Od dzisiaj nie wspieram tego pana już. Dostał szanse, marnuje ją. Kasa się zaraz skończy i jakie będą tego efekty? Jaca bez roboty, Daniel pójdzie robić na kase w biedronce a Sebix się zmyje bo nie będzie już czuł potrzeby przebywania z Danielem bo nie będzie miał z tego profitu.

Możecie mnie hejtować ale musiałem to z siebie wyrzucić.
Pozdrawiam.
#danielmagical
  • 64
Przestań, to tylko internet. Niech mają chwilę rozrywki w tym swoim szarym życiu. Widać jak się cieszą z tych nowych ubrań i gadżetów. Potem wrócą do stanu pierwotnego, w ktorym żyli i przeżyli jakoś bez Twojej pomocy i innych widzów. Nie da się od tak wyjść z patologii, bo Ty tak chcesz, bo rzuciłeś mu parę złotych. To wymaga przewartościowania całego życia, kompletnej zmiany gównianego myślenia, zwyczajów i nawyków, jakie wpajali Ci
@d0nezo: nie będzie miał hajsu, na reklamach będzie miał najniższe stawki, a oglądalność filmów nie będzie przewyższała 40k. wykopki już powoli się wycofują z finansowania streamów i mocno to się odbiją na dotacjach, ostatnio zarabia jedynie 700zł na dzień (a hype jeszcze poniekąd trwa), z czego 400zł przy nocnym spaniu, którego ten idiota nie jest w stanie wykorzystać (próbuje cwaniak oszukiwać wyłączając głośniki z dotacjami i pewnie z 200zł wczoraj mu
@G-R-B: Nie dokończa masz racje. Ja nie dawałem mu kasy i nie kazałem mu zmieniać życia bo daje mu pieniądze. W głębi duszy tylko miałem nadzieje że te wszystkie dotacje zmienią jego tok myślenia. Niestety macie racje. Patologia pozostanie patologią bo to nie kwestia posiadania ale kwestia wpojonych wartości.
@StarChilds Rozumiem Cię, bo też chciałbym dla niego jak najlepiej (facet jest sympatyczny i nie robi innym tak naprawdę nic złego, jak typowy patol), ale w życiu niestety to tak nie działa.
@@pejatojajestem: To macie zle liczenie chyba, bo on w ciagu pierwszych 15 dni dostal 1,5K euro, 2x po 8k za weekend, co dziennie donate nie spadaly ponizej 2k. Druga sprawa - donate jest opodatkowany z gory. Elo.
@Dizel_AHTUNG: Co racja to racja. ALe przyjdzie dzień gdzie te "dymy" przestaną ludzi bawić bo stanie się to odgrzewanym kotletem. A Daniel spojrzy w portfel i na bułkę nawet nie będzie miał. To strach pomyśleć co będzie musiał zrobić za dymy żeby znowu się wspiąć na szczyt.