Wpis z mikrobloga

@LubieDlugoSpac: Nie ma jak wspierająca się rodzina. U mnie podobnie xd Po co poszedłeś na studia, po co Ci ta firma jak jeździsz focusem i masz tyle wydatków. Patrz wojtuswww, Twój brat wyjechał do niemiec a teraz jeździ passatem 7 allroad xd
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: zapytaj go gdzie niby miałeś zacząć pracę po liceum, bez studiów, żeby się utrzymać, mieć życie rozrywkowe i jednocześnie odkładać każdego miesiąca najniższą krajową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: To łatwo mówić i krytykować niekonstruktywnie. Jak ojciec ma jakiś plan to niech się podzieli i razem coś ogarnijcie. A nie jakaś abstrakcja, że jakby coś to coś. Jakbym wygrał w totka to byłbym już bogaty. Czemu nie wygrałem 10 lat temu? Już by był luz.
Łącze się w bólu. Bo niby śmieszne. A jednak żal : /
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: Musiałbyś odkładać tylko 18.5 tysiąca rocznie czyli 1541 zł miesięcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Musiałbyś zaczynać od fajnej pensji, żeby tyle móc tyle odłożyć.

Może ojciec myśli jeszcze starym systemem, że 150 tys. odłożone w jego czasach to było 150 zł : D
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: No i całkiem słusznie Ci powiedział, nie obraź się ale 30k w wieku 27 lat to dosyć niefajna sytuacja. Aczkolwiek moi starzy mi mówią wręcz przeciwnie, że jestem zerem bo skupiam się na zarabianiu i przez to mam słabe oceny na studiach często poprawiam coś itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: na kupno własnego mieszkania lub domu chociażby, ew. na rozkręcenie własnego biznesu żeby nie musieć do końca życia tyrać na kogoś na etacie, na pewno trochę na czarną godzinę jakbyś stracił pracę lub chciał zmienić branżę itd
  • Odpowiedz