Wpis z mikrobloga

prawactwo lubi gadać o przestępczości imigrantów w Szwecji, jak to niszczą ten piękny kraj. Albo nie piękny tylko brzydki bo socjalistyczny, w zależności od propagandowej wersji. W każdym razie popatrzmy kto tam jest największą grupą imigrantów w szwedzkich więzieniach. Szok i niedowierzanie

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #imigranci #islam
Pobierz t.....n - prawactwo lubi gadać o przestępczości imigrantów w Szwecji, jak to niszczą ...
źródło: comment_w21Dui23m95jTbzSX6AVqigwIwUyc0u3.jpg
  • 158
a ci "szwedzi" z pierwszej pozycji to w sumie kto? bo formalnie patrząć to we Francji wysadził się Belg itd spora część przyjezdnych ma już paszporty i przedstawiają się jako "szwedzi"


@stan-tookie-1: hehe no czekałem na ten "argument", nawet dłużej to zabrało bo myślałem że argumentacja o "lewackich statystykach" szybciej się pojawi.
A powaznie proporcje wśród naturalizowanych pewnie podobne jak wśród imigrantów w ogóle
@teren: hm nigdzie nie pisałem o lewackich statystykach, zadałem dość zasadne pytanie. Jest różnica gdyby się okazało że 50% tych szwedów jest nieszwedzkiego pochodzenia albo gdyby to było 0%. Do pełnego obrazu sytuacji jest to dość kluczowa informacja, coś jak z tym "belgiem" teoretycznie można było mówić że to belgowie zamachnęli się na francuzów (czy tam niemców) ale byłaby to spora manipulacja
hm nigdzie nie pisałem o lewackich statystykach, zadałem dość zasadne pytanie. Jest różnica gdyby się okazało że 50% tych szwedów jest nieszwedzkiego pochodzenia albo gdyby to było 0%. Do pełnego obrazu sytuacji jest to dość kluczowa informacja, coś jak z tym "belgiem" teoretycznie można było mówić że to belgowie zamachnęli się na francuzów (czy tam niemców) ale byłaby to spora manipulacja


@stan-tookie-1: no ale odpowiedziałem już na nie, ilość przybywających do
@teren przecież to już dawno zostało zabrane. Ten wykres nie podaje informacji ile tych Polaków itd jest w brytyjskim społeczeństwie - a jest ich najwięcej Wiec musi być ich więcej po prostu w więzieniach. Ktoś kto opisywał ten wykres wskazał ze Litwini są narodem najbardziej popelniajacym przestępstwa w ul bo ich jest stosunkowo mało a bardzo duża ich część siedzi w więzieniu jak bd na kompie to poseł we link elo
@wdowapotedlarzu:

Wiec dlaczego mialbym się powtarzać skoro idiocie już raz wytłumaczono i nie zrozumiał.

dokladnie dlatego ci nie odpisuje. Idiocie już wytłumaczono nie zrozumiał więc nie będę sie powtarzać. A tak w ogóle widze ze też chcesz stąd wylecieć za te swoje "merytoryczne" komentarze, żeby potem płakać jak to lewacy cenzurujo!!!11( ͡ ͜ʖ ͡)
@rasmor:

Wyobraź sobie dwie rodziny, w każdej mamy 4 alkoholików. Tylko że rodzina A liczy 4 osoby, a rodzina B liczy 200 osób. Którą z nich nazwiesz patologiczną?

zła analogia, w rodzinie B powinno być więcej alkoholików niż 4., powiedzmy 8.
I co stanowi większy problem dla np gminy. 8 alkoholików czy 4?

Którą z nich nazwiesz patologiczną?

powtarzam jeszcze raz, #!$%@? jak to robi prawica mnie nie obchodzi .mnie obchodzi