Wpis z mikrobloga

prawactwo lubi gadać o przestępczości imigrantów w Szwecji, jak to niszczą ten piękny kraj. Albo nie piękny tylko brzydki bo socjalistyczny, w zależności od propagandowej wersji. W każdym razie popatrzmy kto tam jest największą grupą imigrantów w szwedzkich więzieniach. Szok i niedowierzanie

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #imigranci #islam
Pobierz t.....n - prawactwo lubi gadać o przestępczości imigrantów w Szwecji, jak to niszczą ...
źródło: comment_w21Dui23m95jTbzSX6AVqigwIwUyc0u3.jpg
  • 158
@teren: bez znaczenia.. dla mnie to manipulacja. Imigranci popełnili 3x więcej przestępstw niż Polacy , a ty piszesz że to Polacy robią najwięcej przestepstw.. I tylko dlatego że imigrant może mieć wiele narodowości. Gdzie w statystykach jest ujęty kaliber przestępstw.. ? Wydaje mi się że różnica jest kradzież samochodu lub jazda po pijaku od morderstwa lub gwałtu.. manipulujesz i robisz k****ę z logiki. No oczywiście poproszę źródełko do tej tabelki z
ale największe gównowpisy tutaj to twoje - zaorałem twój argument z 1 osobą, a ty co zrobiłeś - wyjechałeś z nim drugi raz, bo nic więcej nie byłeś w stanie wymyślić.

Chciałeś dyskusji, a jak dostałeś po główce argumentami, to "wypad". Typowe.


@Pantokrator: taa zaorałeś ( ͡ ͜ʖ ͡) to go napisz jeszcze raz tylko ze bez "dzieciaczków" i innych takich lol
bez znaczenia.. dla mnie to manipulacja. Imigranci popełnili 3x więcej przestępstw niż Polacy , a ty piszesz że to Polacy robią najwięcej przestepstw.. I tylko dlatego że imigrant może mieć wiele narodowości. Gdzie w statystykach jest ujęty kaliber przestępstw.. ? Wydaje mi się że różnica jest kradzież samochodu lub jazda po pijaku od morderstwa lub gwałtu.. manipulujesz i robisz k****ę z logiki.


@carlosglog: że co? imigranci to w większości właśnie Polacy
@teren: zaorany już zostałeś, więc nic nie muszę powtarzać. Odnieś się do argumentacji, albo ładnie przeproś za swoją niezdolność do dyskusji, przyznaj mi rację i po kłopocie. Oceniasz Polaków jako grupę, a stosujesz statystyki, które o grupie nic nie mówią.Twoje statystyki nie pokazują również, czy Polacy mają negatywny czy pozytywny wpływ na bezpieczeństwo w Szwecji (cholernie ważne), nie pokazuje, jak kształtują się wydatki związane z przestępczością Polaków w stosunku do zysków,
dziwi mnie jedna rzecz, jak pojawiaja sie takie zestawienia - gdy chodzi o Polakow w jakichs niechlubnych rankingach, to od razu zjawiaja sie apologeci, ktorzy przytaczaja milion kontekstow, dlaczego akurat "nasi" sa w czolowce,


@paziu: Ja ci powiem. Bo do UK wyjechała w głównej mierze polska patologia, benc. Tajemnica poliszynela. Dziękuję pan Wielka Brytania, że ich wziął, bo przynajmniej w Polsce mam więcej spokoju xD.
zaorany już zostałeś, więc nic nie muszę powtarzać.


@Pantokrator: skończ już się ośmieszać

więc nic nie muszę powtarzać

pewnie pewnie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceniasz Polaków jako grupę, a stosujesz statystyki, które o grupie nic nie mówią.Twoje statystyki nie pokazują również, czy Polacy mają negatywny czy pozytywny wpływ na bezpieczeństwo w Szwecji (cholernie ważne),

nie pokazuje, jak kształtują się wydatki związane z przestępczością Polaków w stosunku do zysków,
Ja ci powiem. Bo do UK wyjechała w głównej mierze polska patologia, benc. Tajemnica poliszynela. Dziękuję pan Wielka Brytania, że ich wziął, bo przynajmniej w Polsce mam więcej spokoju xD.


@Flypho: jesli to jest prawda to się zacznij martwić bo niedługo zaczna wracać, UK ich pewnie powywala po wyjściu z UE
@Pantokrator:

a co mnie ONR obchodzi. Rozmawiamy o twoim wpisie i TWOICH danych. Jak to jedyna obrona, jaką dysponujesz, to niestety - nie poszło ci zbyt dobrze.

zgadza się i dane sa jakie są, choćbyś się tu zesrał ze złości nic tego nie zmieni. Jak następnym razem w prawackich mediach usłyszysz coś o rosnącej fali przestępczości imigrantów w Szwecji to bedziesz wiedzięć kto stanowi największą grupę narodowściowa wśród tych przestępców

a
coś o rosnącej fali przestępczości imigrantów w Szwecji to bedziesz wiedzięć kto stanowi największą grupę narodowściowa wśród tych przestępców


@teren: No dobra, a co z takimi akcjami, kiedy słyszymy, że jakiś murzyn nie został skazany za gwałt, bo mógł nie zrozumieć słowa nie? Przecież w Szwecji ma miejsce mnóstwo uchybień w rozprawach przeciwko afrykańskim imigrantom. Jak to ująć w statystykach?