Wpis z mikrobloga

prawactwo lubi gadać o przestępczości imigrantów w Szwecji, jak to niszczą ten piękny kraj. Albo nie piękny tylko brzydki bo socjalistyczny, w zależności od propagandowej wersji. W każdym razie popatrzmy kto tam jest największą grupą imigrantów w szwedzkich więzieniach. Szok i niedowierzanie

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #imigranci #islam
Pobierz t.....n - prawactwo lubi gadać o przestępczości imigrantów w Szwecji, jak to niszczą ...
źródło: comment_w21Dui23m95jTbzSX6AVqigwIwUyc0u3.jpg
  • 158
@teren: dziwi mnie jedna rzecz, jak pojawiaja sie takie zestawienia - gdy chodzi o Polakow w jakichs niechlubnych rankingach, to od razu zjawiaja sie apologeci, ktorzy przytaczaja milion kontekstow, dlaczego akurat "nasi" sa w czolowce, ale gdy chodzi o hehe lewackie grupy spoleczne/etniczne, to nagle kontekst staje sie nieistotny, tylko licza sie twarde liczby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@paziu: Polakom zawsze wymyśla sie milion usprawiedliwień, a w rzeczywistości sytuacja imigrantów polskich jest tam dużo lepsza niż np Syryjczyków czy Irakijczyków, są dyskryminowani płacowo jak wszyscy imigranci ale nie aż tak bardzo jak ci z Bliskiego Wschodu bo więcej mówi po angielsku itd. nie są zdemoralizowani np wojną. Polacy mają znacznie mniej powodów żeby tam popelniac przestępstwa
@teren: co to znaczy niby "dyskryminowany płacowo"?
Z tymi samymi kwalifikacjami, znajomością języka i umiejętnościami dostają mniej?
Jak ktoś nie mówi po angielsku i jest "zdemoralizowany wojną" i dostaje gównopensję, to nie dlatego, że ma miejsce "dyskryminacja", tylko dlatego, że nie mówi po angielsku i jest zdemoralizowany wojną.

@teren: takie statystyki są bezwartościowe, gdyż nie wiemy, ilu Polaków w Szwecji było/jest - dopiero % popełniających przestępstwa coś mówi. Interpretując statystyki
co to znaczy niby "dyskryminowany płacowo"?

Z tymi samymi kwalifikacjami, znajomością języka i umiejętnościami dostają mniej?


@Pantokrator: tak, przy tej samej wydajności dostają niższe płace
https://www.econstor.eu/bitstream/10419/149462/1/867034785.pdf

takie statystyki są bezwartościowe, gdyż nie wiemy, ilu Polaków w Szwecji było/jest - dopiero % popełniających przestępstwa coś mówi. Interpretując statystyki "twoją" metodą, należałoby stwierdzić, że Szwedzi popełniają przestępstwa 11 razy częściej od Polaków. Naród bandytów!

to nieistotne,
jakby z jakiegoś kraju przyjechał 1 imigrant
@teren: to nieistotne? Co za bzdura. Ty człowieku pojmujesz, że na tej zasadzie, to Szwedzi są największym problemem społecznym w Szwecji?
To ODSETEK w danej grupie się liczy. Grupa jednej osoby jest nieistotna statystycznie, więc jak nie chcesz być brany za idiotę, to nie wyjeżdżaj z takimi przykładami, bo nie chce mi się odpisywać na takie gównoargumenty.

Jako że zbyt bystry nie jesteś, to zilustruję przykładem: w grupie 1000 000 osób
@Pantokrator: nie "Szwedzi są największym problemem w Szwecji" tylko przestępczość Szwedów jest większym problemem od przestępczości Polaków czy Irańczyków itd "

odsetek nie ma żadnego znaczenia przy tym, bo jak napisałem przy jednym jedynym imigrancie z kraju x, który akurat popełnił przestępstwo odsetek będzie 100% i trzeba być naprawde debilem żeby uważać ze 1 przestępstwo to większy problem dla społeczeństwa niż np 5000, choćby te 5000 przestępców stanowiło zaledwie 0,5% jakiejś
@carlosglog:

jak dodać wszystkich murzynów z Afryki, Iranu, Iraku t nadal wychodzi że imigranci.. także zestawienie z dupy.. xD

imigranci, ale największa grupą wśród nich sa Polacy, a że prawactwu statystyki bardzo się nie podobają to ja wiem od dawna ( ͡ ͜ʖ ͡)