Wpis z mikrobloga

prawactwo lubi gadać o przestępczości imigrantów w Szwecji, jak to niszczą ten piękny kraj. Albo nie piękny tylko brzydki bo socjalistyczny, w zależności od propagandowej wersji. W każdym razie popatrzmy kto tam jest największą grupą imigrantów w szwedzkich więzieniach. Szok i niedowierzanie

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #imigranci #islam
Pobierz t.....n - prawactwo lubi gadać o przestępczości imigrantów w Szwecji, jak to niszczą ...
źródło: comment_w21Dui23m95jTbzSX6AVqigwIwUyc0u3.jpg
  • 158
no są dane i nic z nich nie wynika w kwestii oceny Polaków. Co oznacza, że twój wpis to marnowanie przestrzeni na serwerach wypoku na kręcenie gównoburzy.


@Pantokrator: a co mnie obchodzi jakaś "ocena" to jest jeden z problemow z prawactwem, wszystko co was interesuje to rzucanie gównem na prawo i lewo.( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu to jest wasza propaganda, a dane czy problemy sa tylko
@teren no i już ci kilka razy tłumaczyłem, że nie pokazałeś, że jakikolwiek problem istnieje, bo przestępczość w wartościach bezwzględnych nic nam nie mówi. Ile razy mam się powtarzać? Ile jeszcze przykładów, nim zrozumiesz, że możliwe wręcz, że Polacy zmniejszają szansę na to, że statystyczny Szwed zostanie ofiarą przestępstwa, gdyż nie wiemy, czy Polacy obniżają, czy zwiększają przestępczość per capita, a to jest coś, co się naprawdę liczy.
no i już ci kilka razy tłumaczyłem, że nie pokazałeś, że jakikolwiek problem istnieje, bo przestępczość w wartościach bezwzględnych nic nam nie mówi


@Pantokrator: ale ja mam z ciebie bekę, dawno sie tak nie uśmiałem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Oczywiście to "przestępczość w liczbach bezwzględnych" to jest ta przestępczośc o której tyle bełkoczą wszystkie te wszystkie prawackie media, co ląduje potem na wykopie z płomieniam. "rosną
@teren ale ci kolejny raz tłumaczę, ż dyskutujemy o twoim wpisie i gówno mnie obchodzi, że geniuszy twojego pokroju jest więcej. Do tego pięknie zmieniasz front. Najpierw używałeś takich danych, bo "pokazują problem", a jak dostałeś po główce, to nagle się okazuje, że "bo prawaki". Masz taką bekę, że usuwałeś komentarze i raz za razem nie potrafisz odnieść się do argumentów inaczej, niż powtarzając coś, z czym się już bez problemu rozprawiłem.
zuka winy w ludziach którym bardziej zależy na własnym kraju niż na obcych..a ja szukam winy w tobie bo kłamiesz i nie masz argumentow. Skoro nie wiesz z którego roku te dane i nie masz źródła to zakładam kłamstwo..


@carlosglog: ja zakładam ze jesteś po prostu antypolski jak ci się nie podoba tępienie antypolskich wyskoków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale ci kolejny raz tłumaczę, ż dyskutujemy o twoim wpisie i gówno mnie obchodzi, że geniuszy twojego pokroju jest więcej. Do tego pięknie zmieniasz front.

niby gdzie

Najpierw używałeś takich danych, bo "pokazują problem",

bo pokazują co widac jak na dłoni

a jak dostałeś po główce, to nagle się okazuje, że "bo prawaki".

ja dostałem po główce a ciebie dupa boli

Masz taką bekę, że usuwałeś komentarze


dobrze wiesz za co usuwałem
Nie podoba mi się przedstawianie danych bez jakichkolwiek podstaw do robienia tego.

Jest to kłamstwo, chamstwo i manipulacja...

a ty możesz nazywać moje podejście jak ci się podoba..


@carlosglog: świetnie, nazwę je zatem głupotą, wykrętami i bólem dupy. I nie płacz teraz, bo sam napisałes że mogę
@Pantokrator:

Nie odbiłeś żadnego argumentu, sam nie sformułowałeś żadnych logicznych zarzutów.

nie dziwi mnie wcale to typowo prawackie utwierdzanie sie w przekonaniu o własnej "racji" przez ciągłe powtarzanie jak zdarta płyta że się "wygrywa w dyskusji". jakbyś miale te argumenty nie musiałbyś tego w kółko powtarzać, był taki mem z korwinem ale nie chce mi się szukać( ͡° ͜ʖ ͡°) mozesz się zezłościć za brak źródła do