Wpis z mikrobloga

Mirki, pół roku temu doradziliście mi rewelacyjnie, żebym wziął sobie iStick pico z 18650 LG HG2 3000MAH. Niestety zgubiłem i musiałem kupić nowe. iStick od ręki dostałem, ale LG aku nie było i dali mi Sony US18650VTC5. Strasznie mocno się grzeje przy ładowaniu, ale jeszcze większym problemem jest to, że nie wystarcza mi do końca dnia. Na LG jak szedłem spać spokojnie jeszcze miałem jedną kreskę, a Sony ok 21 zdycha.
LG nie ma już na e-dym, da się kupić np na allegro. Brać to LG z allegro czy coś lepszego teraz jest?
#epapierosy
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@kabzior vtc5 nie jest złe, ale ma odrobinę mniejszą pojemność. Also sprawdź owijkę. Ładujesz w efajku czy zewnętrznej ładowarce? Ja bym z allegro nie brała.
  • Odpowiedz
Ten zielony shit na aku. Sprawdź czy nie ma przetarć, dziur.


@Sofa: nie, wyjąłem pisząc ten wpis żeby sprawdzić dokładnie co mam, jest nienaruszony. dzięki.
  • Odpowiedz
@kabzior: mi 30q średnio pasowały, bo one są 15A co oznacza, że pracują na granicy prądowej i ciągle były ciepłe. Nie możesz poczekać z tydzień? Edym pewnie ściągnie nowe hg2, ostatnio były prawie non stop. A vtc5 to najczęściej podrabiane ogniwo na świecie. Mogłeś źle trafić.
  • Odpowiedz
@Waspin: jasne że mogę zaczekać, tydzień czy dwa nie zrobi mi różnicy, po prostu myślałem że w ogóle już nie będzie.
Vtc5 kupiłem też w edym.
  • Odpowiedz