Wpis z mikrobloga

Serio wykop??? Serio??? Tyle lat jestem użytkownikiem tego portalu, nigdy nikogo nie obraziłem, dzień rozpoczynam od kawy i wykopu, zawsze staram się śmieszkować z innymi, może czasami wdaje się w dyskusuję, jak każdy, ale nigdy nic nie kombinowałem, nie miałem drugiego konta, a wy dzień po tym jak ktoś rzekomo złamał moje hasło pomagacie mi w taki sposób banując mnie permanentnie i jeszcze śmiecie wstawić ten swój głupi tekst? Tak traktujecie użytkowników? Chyba zapominacie, że bez ludzi ten portal nie istnieje, nie istnieje wasza willa i hajs na wasze kredyty hipoteczne. Bardzo #!$%@? dziękuję za profesjonalne załatwienie sprawy. Widać, że jak nie wiecie w jaki sposób załatwić sprawę to po prostu banujecie bez kontaktu. Szkoda dalej strzępić ryja. Ja wiem, że traktuje sprawę nadzwyczaj poważnie i to tylko internet, ale nienawidzę jak ktoś mi zarzuca kłamstwo i krętactwo czy to jest internet czy prawdziwe życie. Wcale się nie dziwie drwinom z moderacji i białka. Super partia bulwo!
#wykop #moderacja #moderacjacontent #afera
tozalezyczy - Serio wykop??? Serio??? Tyle lat jestem użytkownikiem tego portalu, nig...

źródło: comment_ccLvsZheNuqBVqMDNXkF496B78Rn9xQ0.jpg

Pobierz
  • 26
@micwro: nie, conajmniej 5 lat, to było moje drugie konto, już nie chciałem się tłumaczyć, przy pierwszym nicku straciłem maila. nigdy nie miałem dwóch kont jednocześnie.


@tozalezyczy: Co się więc stało z pierwszym kontem?

Średnio Ci wierzę, skoro najpierw piszesz, że obecne konto jest drugie, a teraz wychodzi, że jednak trzecie ( ͡° ʖ̯ ͡°)