Wpis z mikrobloga

@MrFisherman: głównie optymalizacja. Poza tym inne platformy, więc ciężej porównać.
No i Samsung ma skłonności do zasyfiania telefonów. Na moim s3 lte miałem 19k. Po wgraniu ccyanogenmoda Niemal 30k.
@MrFisherman: Jakim prawem ludzie robią format komputera co jakiś czas? To ma śmigać bez zająknięcia.


Szczególnie optymalizacja pod podzespoły.
iOS jest stworzony tak, aby wydajnie pracował z tym co jest w środku iPhona,
Android jest stworzony tak, aby wydajnie pracował (możliwie) z każdym telefonem.

A jak coś jest do wszystkiego to często jest do...
I takim sposobem, rzecz która ma słabsze podzespoły może wygrać z tym lepszym.
Możesz mieć 500 KM
@fervi: To zależy jak go używasz, strasznie szybko zjada baterię na Wi-Fi, przy wyłączonym, dzień, półtora spokojnie wytrzymuje, gdy korzystasz tylko z telefonu w formie telefonowania i pisania SMS, 2 dni w porywach do 3 bez zająknięcia.
@Rycerz_Klatki_Schodowej: Ogólnie nie wiem czy widziałeś ten nowy test. Ogólnie porównywali czas trwania baterii nowych samsungów i jako stoper posłużył iPhone 7 plus. Tylko na Samsungu grali, puszczali filmy w 4k, nagrywali kamerą a iPhone pokazywał tylko czas ...
@fervi: Coś mi się obiło o gałki oczne w jednym z pierwszych wrażeń jakiegoś recenzenta, możliwe, że nowe samsungi tyle trzymają.
Wyświetlane tylko wideo na pełnym ekranie... obok iphone. Hmm, gdzieś to widziałem, ale nie mogę sięgnąć pamięcią, to nie było u tego Roberta Nawrowskiego?
Widziałem gdzieś to u polskich recenzentów i faktycznie przy ciągłym odtwarzaniu filmów z YT Samsung wytrzymał chyba 2h, coś takiego, dłużej od iPhona.
I jeszcze test ostatniego życia, tu i tu po 3% baterii i który więcej czasu wytrzyma na rozmowie, też wygrał Samsung.
@fervi: Ale wszystko w konsekwencji i tak zmierza do jednego, wracamy do domu i ładujemy, czy zostało tej baterii 10, 20, 30 czy 40%, niezależnie od tego jaki mamy telefon.
Bardziej tutaj odgrywa rolę czas ładowania, gdzie na chwilę obecną także wygrywa Samsung.
i żeby nie było, zaraz że Rycerzyk pluje na Apple, klik