Wpis z mikrobloga

Patrząc na kosmetyczki tutaj wrzucane przeraża mnie ile pieniędzy na to idzie. Sam mam pastę do zębów, wodę po goleniu, szampon i jakiś antyperspirant + jakiś krem nivea - nie wiem nawet co miałbym tam jeszcze dorzucać. Nawet mieszkając z kolegami na stancji moja "kosmetyczka" wyglądała marnie, jak zresztą widząc wrzucane tutaj przez innych facetów. Może dlatego, że moje włosy są mega sztywne i muszę trzymać je krótko żeby wyglądać jak człowiek, a tutaj widzę odżywki, gumy i inne rzeczy, które nawet nie potrafię nazwać xD

#pokazkosmetyczke
  • 22
@jaqqu7: Ty też na pewno masz coś, na co wydajesz większe pieniądze. A skompletowanie pojemnej kosmetyczki wcale nie wymaga dużych pieniędzy. Przecież podkładu, cieni czy kremu nie kupujesz co miesiąc. Do tego większość z nas ma obcykane promocje i nie płacimy pełnych cen drogeryjnych. Zaręczam Ci, że nawet w najbardziej bogatej kosmetyczce tu prezentowanej nie utopiono tyle kasy, co w losowym koncie steamowym jakiegoś mirka.
@Shanny dokładnie, poza tym każdy kupuje kosmetyki na miarę swojego budżetu. Stąd są na rynku tanie serię kosmetyków adresowane na przyklad do nastolatek jak i bardzo drogie, w których grupa docelowa to osoby zamożne. Są też średniocenowe - ogólnie każdy wydaje ile chce na kosmetyki. Wcale to nie musi być majątek :)
@jaqqu7: Tylko jak widzę faceta kupującego odżywkę białkową to mam nadzieję że pakuje i dzięki temu będzie wyglądał świetnie a nie, powtórzę się, "hehe no ale te laski brzydkie som jak im tyle szpachli hehe potrzeba i jeszcze hajs wydajom"
@jaqqu7 jeszcze nie widziałam ani jeden dziewczyny która by dokuczała mirkokoksom, albo wyśmiewała chamsko ich dietę czy ćwiczenia, więc porównanie uważam, za nietrafione ( ͡° ͜ʖ ͡°)