Wpis z mikrobloga

Swatche pomadek GR
Teraz było ładne światło więc pomaziałam rękę specjalnie dla Was! Dwa kolory od dołu delikatnie wydają się być rozmazane na brzegach - założyłam sweterek nie czekając aż pomadki zastygną xD

Od dołu: 01, 16, 04, 08, 09

01 to doprawdy jasny róż dlatego mieszam z przyjemnym nudziakiem 16, 08 TO SERIO JEBITNY RÓŻ trzeba uważać by nie wyjść na ruską babę, 09 jest cudowna, pięknie zastyga i zostaje na swoim miejscu ()
#pokazkosmetyczke
H.....a - Swatche pomadek GR
Teraz było ładne światło więc pomaziałam rękę specjalnie...

źródło: comment_1xtHumgNlcJ07ZOKJIUaOvUkc7yZ5b77.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hannahalla a które to pomadki GR? Te w kredce czy te matowe w płynie? Bo te w kredce mi się super sprawdzają, chociaż nie są takie trwałe, ale w płynie mi się dziwnie kruszą i marszczą. Mam tylko trzy jasne kolory, może te intensywne są lepsze? Ekspedientka mi powiedziała, że mam za duże usta do nich, dla mnie to marne usprawiedliwienie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@nika_blue: Te w płynie. Kruszą się i lepią (nieprawidłowo zastygają) gdy dasz... za grubą warstwę/dwie warstwy. Zrobiłam kiedyś głupotę - uzupełniłam zjedzone braki w pomadce czyli w praktyce dałam drugą warstwę - kruszyło się jak cholera i nie było do końca suche w dotyku.
  • Odpowiedz
@Hannahalla właśnie czytam o tych dwóch warstwach i staram się dawać jedną, ale i tak mi się kruszą po jakimś czasie. A masz może jakieś jasne kolory? Bo czytałam też gdzieś, że te ciemne i jaskrawe są super i trzymają się długo, a z tymi jasnymi coś jest nie tak. Może sobie kupię ten brudny róż i dam im ostatnią szansę :)
  • Odpowiedz