Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedcie ze nie tylko ja tak mam. Nienawidzę dzwonić do kogoś. Nie mówię tu o rodzinie czy znajomych choć i tak nie przepadam. Ale jak muszę zadzwonić do kogoś obcego to robię wszystko żeby co najmniej opoznic to w czasie, jeśli np da się napisać maila zamiast dzwonić to zawsze to robię. Jak to zwalczyć? Przecież to chore jest ale ta blokada we mnie narasta. Doradźcie coś...( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania tez tak mam. To jest jakas masakra ( ͡° ʖ̯ ͡°) zaostrzylo mi sie za granica bo niechec do dzwonienia plus obcy jezyk... no kumulacja Musze to jakos przelamac ale ciezko jest Glupie to ale jest i utrudnia zycie
@AnonimoweMirkoWyznania: też tak mam, ale w mojej pracy muszę dzwonić bo mejl nie pasuje przy niektórych sprawach (pilne itp). Zmuszam się, i jest o wiele lepiej niż jakieś 2 lata temu, ale czasami mam momenty że opóźniam i to mocno wykonanie telefonów.
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem tak samo, pewnie większość tak ma jeśli nie jest to w ich codziennej rutynie. W mojej nowej pracy muszę odbierać/ dzwonić, na początku nie lubiłem tego, teraz po prostu odbieram nie myśląc o tym. Pozdrawiam