Wpis z mikrobloga

ehh ja to sie nie dziwie, ze #niebieskiepaski maja latwiej w zyciu.
Zarabiaja wiecej, maja wieksze predyspozycje intelektualne do znalezienia lepiej platnej pracy, i w przyszlosci objecia stanowisk kierowniczych a nawet jesli nie to moga pojsc na budowe i tez zarabiac niemalo. Poza tym nawet jak sa brzydcy to znajda jakas co poleci na hajs
A #rozowepaski? Co najwyzej recepcjonistka w hotelu za najnizsza krajowa, jesli nie ma faceta ktory ja utrzymuje to biduje od pierwszego do pierwszego, musi pilnowac figury bo jak sie spasie to zaden jej nie zechce, bo media wykreowaly idealna figure w formie wieszaka na ubrania. Poza tym facet jest silniejszy wiec ma przewage pod ym względem, da rade sie sam obronic przed bandytami.
No i kobieta musi nosic dziecko 9 miesiecy w brzuchu, pozniej je wychowywac w domu a o zadnej powaznej pracy czy karierze nie moze myslec bo pracodawca z obawy, ze ucieknie na macierzynski a po 1,5 roku pzerwy ciezko spowrotem wkskoczyc do projektu. No i po ciazy pojawiaj sie rozstepy, trzeba znowu zaczac dbac o linie itd. Oczywiscie dodatkowo prac sprzatac gotowac dla zmeczonego meza ktory wraca z pracy.
Musimy sie malowac bo bez makijazu zaden nawet na nas nie spojrzy, robimy manicure i pedicure, hybrydy na paznokciach, smarujemy sie balsamami zeby miec gladka skore. Facet to moze miec szorstka i to nawet poniekad symbolizuje jego mestwo. Ze jest to czlowiek pracy.
Kobieta nie moze puscic baka czy beknac wsrod kolezanek bo nie wypada. Facetowi to wszystko jakos latwiej przychodzi.
No i ubrania... facet to kupi dzinsy i koszulke i tyle. My musimy przymierzac setki ubran, wszystko musi pasowac do butow do torebki, do figury, dekolt nie moze byc za duzy bo szmata, nie moze byc za maly bo szara myszka itd.
Masakra
#rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 62
  • Odpowiedz
Potwierdzam. bycie #rozowympaskiem jest kijowe.
A jeszcze pomyśl sobie,że zostajesz sama z dzieciakiem bo taki samie alfa daje nogi.
Żyj za najniższą krajową ( plus alimenty bo 500+ nie dostaniesz bo nie możesz przekroczyć 800 zł na osobe, czyli 1600 w takim przypadku, masz alimenty około 500 zł i możesz zapomnieć o 500 +. utrzymuj 2 osoby za 2 tys. czyli brak możliwości kredytu, wynajmu czegokolwiek przez co skazana jesteś
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Boże co ty #!$%@?. Ja nie pracuje jako recepcjonistka, a w wyuczonym zawodzie, więc nie mierz wszystkich swoją miarą. O ciało dbam zarówno dla mojego niebieskiego, ale też dla siebie.. Lubię ćwiczyć, mieć jędrne ciało, lubię jogę, gładką skórę xD
Jeśli chodzi o ciążę, to ostatnio nawet mówiłam mojemu niebieskiemu, że nie mogę się doczekać ciąży, w końcu masz w sobie drugiego człowieka, to musi być niesamowite uczucie.

Polecam
  • Odpowiedz
@MangoZjem: czy ja wiem, ja nie chciałabym być facetem, miliard oczekiwań a oświadcz się a utrzymaj rodzinę a i dom zbuduj a kwiatka kup sralalala. Jak obracasz się w normalnym towarzystwie to połowa z problemów które wymieniłaś odpada
  • Odpowiedz
@m_dop: Kuuurcze czysto hipotetycznie. Podając opisaną przeze mnie sytuacje. Spróbuj robić na 2 etaty mając dzieciaka,którego równocześnie potrzebuje matki i ojca i kasy na rozwój. przedszkole max do 17, dziadkowie non stop nie mogą z nim siedzieć bo zacznie mylić mamę z dziadkami ( tak to się zdarza gdy małe dziecko siedzi więcej z dziadkami niż z rodzicami, wtedy per "mamo" można usłyszeć do babci), z resztą mają swoje życie
  • Odpowiedz
@piwniczak: nie ale jak sie wpysnie to przejdzie bez echa. chociaz zalezy jaki bak ( )


@MangoZjem: Nie, nie przejdzie bez echa. U was wsrod psiapsiolek pewnie by przeszlo bez echa, ale jako facet powiedzialbym wprost takiemu ktoremu sie wypsnelo jakim jest smierdzielem.
  • Odpowiedz