Wpis z mikrobloga

"A jak to w alfach z tą awaryjnoscia? Bo mówią że się psujom". Moim zdaniem jak wszędzie - jak dbasz, tak masz. O co chodzi? Kumplowi rzuciła palenie i chciał sprawdzić który czujnik nie trybi (kupił w wakacje). Wpadlem z kablem i sprawdzilem. Oczywiście wału. Przy okazji z ciekawości chciałem zobaczyć jak jego licznikowe 280kkm ma się do sytuacji w sterowniku, może jest jakiś ślad kiedy był zmieniany itp. No komp mówi że lekka korekta była. Alfa Romeo 147 2001 1.9 jtd 115km. Genialna rodzina silników. Czekam aż pęknie "bańka", autko jak najbardziej fajne i mobilne. #alfaholicy, #alfaromeo, #motoryzacja. A somsiada pasat z '99 i tak ma 198.000.
konradk1 - "A jak to w alfach z tą awaryjnoscia? Bo mówią że się psujom". Moim zdanie...

źródło: comment_KqxS2chpmOncXvnyu9BPi88K1UVuOVDQ.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Ciasto_hirol: A no. 3% błędu. Kilka razy korzystałem, poza tym jest kilka drobiazgów potwierdzających możliwość takiego stanu rzeczy. Tak czy inaczej zmieni czujnik i będzie jeździł dalej.
  • Odpowiedz
@Kejran: @lewa_reka_sorosa: to jak to jest? wszędzie wiadomo, że janusze kręcą jak leci. Wpada samochód z ładnym przerostem i wszyscy, że nie kręcona. Ja tam wierzę. Latała z 10 lat po autostradach, później przyjechała do pl i jezdziła do takiej holandii dajmy na to. Toż ona ma już 16 lat, co tu niemożliwego?
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ciasto_hirol: mój TwinSpark z 2003r. ma 310kkm i mniej więcej tyle pokazuje MES. Jeżdżę od 30kkm. Jedyna usterka (trochę z mojej winy) to rozszczelniona chłodnica i padnięty aku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale żeby nie było zbyt kolorowo, wczoraj padła mi cewka na drugim cylindrze... Na szczęście do pracy mam niedaleko i na trzech cylindrach nie ma dramatu. Mam nadzieję, że jutro przyjdzie nowa ( ͡°
  • Odpowiedz