Wpis z mikrobloga

Drogi Wykopie... Mam ochotę na grę. Pograsz ze mną ? Zapraszam cię dzisiaj, o godzinie 14ej do rozegrania małej przygody tu na mikroblogu. Wymagania :

- musi ci się chcieć bawić, odgrywać jakąś rolę, udawać, aktorzyć, improwizować

- musisz mieć wyobraźnię

- ilość miejsc ograniczona, żadnej zieleniny, sorry ;]

Ważna uwaga : nie oczekuj stosów tesktu - to ty będziesz współtworzył opowiedzianą historię tak jak zechcesz i jak potrafisz.

Przewidywany czas gry - godzinka, dwie.

Zainteresowanych proszę o zgłoszenie się tutaj. Start (jeśli będą jacyś chętni) o 14ej.

#gry #poprostujester #piszzwykopem
  • 404
  • Odpowiedz
  • 0
Mam na sobie torbę na głowie (z najnowszej kolekcji), koszule, na niej niebieski sweterek, jeansy, fioletowe pantofelki. Mam też smartfon (nie iphone), portfel, kupony zniżkowe do mc i słuchawki. Pod sweterkiem mam ukrytą małą siekierkę.
  • Odpowiedz
Patrzę po zgromadzonych tępym wzrokiem, zastanawiając się jak zacząć konwersacje i o co w tym wszystkim chodzi. Nie czuje się zbyt komfortowo w tej sytuacji, planowałem iśc tylko na siłkę jak co drugi dzień a potem z kolegami na ławkę pić piwo i śpiewać przyśpiewki klubowe. Teraz siedzę w tym pomieszczeniu, dresowe spodnie i bluza z kapturem sprawiają że pocę się coraz mocniej, mam złe przeczucia a zapomniałem wziąć z domu telefonu, mam jedynie strój do przebrania na siłkę, portfel w którym o ile pamiętam znajduje się jakaś resztka gotówki i karta na siłownię, oraz nieodłączny kastet i ochraniacz szczęk które noszę wszędzie ze sobą. W końcu zdenerwowanie bierze górę i nie mogę już wysiedzieć w spokoju, zaczynam mówić.

- Halo, ludzie, ej - zaczynam gestykulować do zgromadzonych - Popatrzcie na mnie! Wie ktoś co się tu #!$%@? dzieje? Janek jestem, jak coś, tak baj de łej, Biceps dla kolegów.

CIAŁO - 2 punkty

KOMPETENCJE
  • Odpowiedz
  • 0
@JesterRaiin: to jest kapelusz z opuszczana woalka :) siekierkę mam przy sobie ponieważ używam jej raz w tygodniu podczas przycinania drzewek w parku - wolontariat, dziś jest akurat ten dzień
  • Odpowiedz
Witojcie, Jestem Mateosz i jestem farmerem. Mam przy sobie kota (a w nim robaki), klucze, pusty brzuch oraz widły. Jestem ubrany w ogrodniczki, gumowce. Na gołą klatę, FUCK YEAAAA

ciało - 3

kompetencje 1

umysł 0
  • Odpowiedz
Jak rozumiem, to już wszyscy, możemy więc chyba rozpoczynać.


ZAPAMIĘTAJCIE PROSZĘ WASZ POSTACIE I WARTOŚCI PUNKTOWE CECH. BĘDZIE TO POTRZEBNE W PRZYSZŁOSCI

Mija dłuższa chwila, a człowieka, który rozmawiał z wami nie ma i nie ma. Sekundy zamieniają się w minuty, a te powoli zbierają się w cały kwadrans. Jesteście sami w pomieszczeniu. Co się dzieje ? O co tu chodzi ?

@Czekoladowa_: @kamdz: @Shaki: @
  • Odpowiedz