Wpis z mikrobloga

Drogi Wykopie... Mam ochotę na grę. Pograsz ze mną ? Zapraszam cię dzisiaj, o godzinie 14ej do rozegrania małej przygody tu na mikroblogu. Wymagania :

- musi ci się chcieć bawić, odgrywać jakąś rolę, udawać, aktorzyć, improwizować

- musisz mieć wyobraźnię

- ilość miejsc ograniczona, żadnej zieleniny, sorry ;]

Ważna uwaga : nie oczekuj stosów tesktu - to ty będziesz współtworzył opowiedzianą historię tak jak zechcesz i jak potrafisz.

Przewidywany czas gry - godzinka, dwie.

Zainteresowanych proszę o zgłoszenie się tutaj. Start (jeśli będą jacyś chętni) o 14ej.

#gry #poprostujester #piszzwykopem
  • 404
Witam was, szanowni zebrani w grze wyobraźni. Przed wszystkim chciałbym wam podziękować za postawę i chęć brania udziału w naszej eksperymentalnej sesji. Przewiduję iż potrwa ona około godziny - maksymalnie dwóch, podczas których proszę was o skupienie uwagi, nie rozpraszanie się innymi zadaniami i w żadnym wypadku nie przerywanie rozgrywki bez powiadomienia.

Dodatkowo chciałbym mocno podkreślić, iż spotykamy się tu dla zabawy, nie dla osiągnięcia czegoś, czy udowodnienia komukolwiek czegokolwiek - naszymi
To był dzień jak każdy inny, może prócz tego, że było wystarczająco gorąco aby podjąć decyzję o nieplanowanych zakupach czegoś zimnego do picia.

Wznosząca się nieopodal wielopiętrowa galeria handlowa była dość opustoszała, co można tłumaczyć tym, że kto mógł, ten uciekł nad morze, na działkę lub inne miejsce sprzyjające pięknej, słonecznej pogodzie. Znalezienie odpowiedniego boxu oferującego interesujące cię artykuły zajęło ci chwilę.


Niestety, zakupy przerwał ci strażnik, który w bardzo grzeczny sposób
@JesterRaiin: dziennikarka, mam przy sobie dyktafon, telefon komórkowy (Soniaka), włosy w kitkę, brązowy obcisły t-shirt, fioletowe spodnie do biegania, jestem blondynką. Ciało - 0, kompetencje - 1, umysł - 2 lub 1, najlepiej 1,5

heja wszystkim :)
@JesterRaiin:

właściciel lokalnego sklepu z częściami samochodowymi, dawniej zapalony kibic piłkarski i przywódca grupy kibicowskiej, siedziałem w więzieniu za pobicie... ale to było dawno... mówcie mi Spokojny

sportowe buty, ciemne jeansy, t-shirt z nadrukiem "Tylko MKS", okulary przeciwsłoneczne, portfel, klucze do samochodu (srebrny Opel) i do mieszkania, telefon (Nokia, nie wiem jaka, nie znam się).

ciało - 2, umysł 2, kompetencje 1

zawsze chciałem zagrać w takiej grze jako "Zdzisław -
Cześć jestem Kamil, jestem singlem, z wykształcenia hodowca lam, ale pracuję jako sprzedawca nakryć głowy, moim hobby jest czytanie książek o programowaniu, lubię słodycze i księżyc :)

1, 1, 1
@JesterRaiin: student jakiegoś kierunku związanego z chinami, w kieszeni portfel, klucze. Szatyn, średnij długości włosy, zadbana broda. Ubrany w jeansy, i zielony t-shirt. Ciało -0, kompetencje-1, umysł- 2
Witam, jestem Czekoladowa, jestem tłumaczką angielski-polski-niemiecki-norweski (hell yeah). Mam przy sobie torebkę, a w niej iPhone'a (muah hejterzy), notes i długopis i szklaną butelkę z wodą. Kurtka, cienka bluzka i spódniczka.

Ciało-1

Kompetencje-2

Umysł-2,5