Wpis z mikrobloga

Polecam złote myśli od @caps-_-lock pod tym znaleziskiem xD

jest to niepełnosprawność społeczna, ponieważ uniemożliwia utworzenie zdrowej relacji z kobietą i założenie rodziny.

Geje nie spełniają swojej funkcji w społeczeństwie jako mężczyźni-zdobywcy i nie bez powodu są dyskryminowani od Karpat aż po Morze Wschodniochińskie.

Każde zdrowe nie-wymieszane społeczeństwo z tożsamością odtrąca homoseksualistów. Chińczycy, cały świat muzułmański itd itd...

Nie bez powodu homoseksualizm jest sankcjonowany na całym świecie tak samo jak inna zachowania patologiczne np. kradzież, narkomania czy... nekrofilia.

Wolę ufać własnemu zdrowemu rozsądkowi.

Mężczyzna ma swoje funkcje i nigdy geje nie będą zaakceptowani przez normalnych mężczyzn

Geje zawsze byli dyskryminowani w środowiskach typowo samczych bo budzą wrogość i obrzydzenie swoim zachowaniem - to naturalny system obronny organizmu społecznego.

"Przyjaciół". No właśnie. Wiesz kto ma "przyjaciółki"? Kobiety.

Nie, kraj w którym geje są akceptowani nie jest normalny bo jest w mniejszości - to są wyjątki.

W środowisku samczym nie będziesz tolerowany, zresztą słusznie, bo rozwalasz męską wspólnotę.


#lgbt #homoseksualizm #truelolcontent #neuropa #wykop
  • 46
@caps-_-lock:

jest to niepełnosprawność społeczna, ponieważ uniemożliwia utworzenie zdrowej relacji z kobietą i założenie rodziny.


Prymitywnym celem istnienia ludzi jest sperma i komórka jajowa i reprodukcja. To co czyni nas wyżej rozwiniętymi od innych ssaków, to posiadanie głębszego sensu życia. Istotnie, nie będę mieć potomstwa, jednakże ja i mój partner tworzymy rodzinę. To, że nie mam dzieci powoduje, że mam więcej pieniędzy i mogę więcej wydawać - wspieram swojego znacznie młodszego
@caps-_-lock

Nie bez powodu w sutannach jest nadreprezentacja homoseksualistów oraz innych... takich tam.


Nie ma.

jest to niepełnosprawność społeczna, ponieważ uniemożliwia utworzenie zdrowej relacji z kobietą i założenie rodziny.


Niepełnosprawność społeczna to określenie na warunki jakie społeczeństwo stwarza osobom niepełnosprawnym, polecam poczytać encyklopedię.

Geje nie spełniają swojej funkcji w społeczeństwie jako mężczyźni-zdobywcy i nie bez powodu są dyskryminowani od Karpat aż po Morze Wschodniochińskie


Mężczyzna-zdobywca to nie jest rola społeczna.

Każde zdrowe
Religia to system wierzeń i praktyk, określający relację pomiędzy różnie pojmowaną sferą sacrum (świętością) i sferą boską, a określonym społeczeństwem, grupą lub jednostką. W socjalizmie sferę sacrum określa idea sprawiedliwości społecznej. To jest bożek socjalistów. Do tego świątynie brukselskie i kapłani w parlamencie europejskim.

@artpop: to jest lepsze imo xD
@artpop: Typowy rakowy użytkownik tego serwisu. Stalkujesz usera, którego nie lubisz, z którego poglądami się nie zgadzasz, ale chcesz się pośmiać razem z innymi łotrami podobnymi do ciebie, więc wrzucasz jego cytaty na mirko. Pewnie go jeszcze screencapujesz. Bawisz się w stalkera z gimbazy? Jak bardzo smutne musi być twoje życie, skoro musisz uciekać się do tak osobistych ataków na jakiegoś łapserdaka, którego powinieneś po prostu wrzucić na czarną listę. Żałosne.
@caps-_-lock: Nie czytałeś tego, ale pisałeś:

Cieszy mnie że zająłem chociaż trochę waszego czasu. Powiem wam że słabo pracujecie.

Czyli typowy troll, a jeszcze gdzie indziej:

Also, zachęcam do merytorycznej dyskusji z powyższymi twierdzeniami. Wysilcie się trochę skoro to taki


Ja się wysiliłem, a Ty pokazałeś, że ci się nie chce, czyli Twoje twierdzenia są nic nie warte -> #czarnolisto a i pilnuj się, stwierdzenia o niepełnosprawności podpadają pod paragraf zniesławienia.
@Ospen: geje nie powodowałyby takiej odrazy, jakby nie wychodzili na ulicę z dildosami na głowie, albo zachowywali się jak typowe "pedały". Nie mam nic przeciwko gejom, ale takie "pedalskie" zachowania u niektórych gejów serio obrzydza
@KrystJan: Też mam znajomych gejów, to ich sprawa z kim sypiają, a nie moja, a już idiotycznym jest oceniać kogoś przez pryzmat orientacji.. Ludzie, którzy wychodzą na ulice z różnymi dziwnymi rzeczami ogólnie budzą odrzucenie, od dildosów na głowach przez krzyże z postaciami magicznych Żydów, aż po swastyki i przesadną golizną.

Normalni homoseksualiści chyba nie mają potrzeby biegania w majtkach z piórkiem ulicami, tak jak normalni prawicowcy nie mają potrzeby golenia