Wpis z mikrobloga

@dabidi: w tej ostatniej grafice znowu sa rakowe napisy. żyję by jeździć... ja tego nie czaje ze wszystkie takie motocyklowe napisy muszą być takie wieśniackie. jeszcze napisz "adrenalina uzależnia". btw motyw wykresy bicia serca w połączeniu z motocyklem to tez wg mnie jest słabe. jakby to miało coś wielce wspólnego (no chyba ze motocyklisci wprost mowia ze sie zabiją). no i to mało oryginalne jest. skrzynia jest specyficzna to moznaby cos
@dabidi: Linia jest zbyt skomplikowana jak na styl "kreskówkowy" który został użyty. Jeżeli chcesz by była aż tak łamana, użyj stylu bardziej zbliżonego do oryginalnego zapisu EEG.Albo uprość kreskę i poprowadź ją linią przypominającą ślad opony.
Napis został słusznie zlinczowany.
Szkoła projektowania z wyżej półki: zmień czcionkę (Kozuka Gothic) na jakąś bardziej dynamiczną/pasującą do stylu linii. Albo wkomponuj liczby w wyrys EEG.

Powodzenia
@daczka92: Inspiracji szukałem trochę w zagranicznych sklepach dla motocykli. Też tam mają podobne napisy. No ale, faktycznie będzie trzeba bardziej wytężyć mózgowinę.