Wpis z mikrobloga

@fervi: duża część aplikacji komercyjnych dostępnych na windows jest natywnie na Mac.... a na Linux ...no cóż :)
Stary..mnie nie oszukasz :) Zobacz sobie choćby na wykopie tagi związane z linux... co trzeci wpis traktuje o tym że cos nie działa (gdy pominiesz posty na temat tego jakie distro wybrac bo co drugi dzień te same osoby pytaja o nowe distro z nadzieja że inne będzie lepsze) Linux to zajebisty system
@AmbaZjadla: Nom, ale Linux powoli zaczyna odpalać aplikacje Macowe, Androidowe zresztą też (odpala, ale dość niestabilnie na razie). Więc niedługo wszystkie 3 aplikacje z Maca będą chodzić na Linuksie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@fervi: fajnie tylko co z tego skoro nikt nie będzie chciał tam tracić nerwów. OSX tez ma swoje problemy ,ale przynajmniej pani Grażynka z bloku obok nie ma problemu z korzystaniem z niego. W ostateczności jak cos #!$%@? to przynajmniej ma support a linuksiarz gdzie napisze ...do Canonical? Może i do Canonical gdy ma Ubuntu ,ale za support komercyjny liczą sobie słono. Pewnie napiszę na forum a tam setki geeków w
@fervi: Mówie o Grazynce w przenośni. Rozumiem że w polsce zakup maca to duże wyzwanie finansowe ,ale w takim usa to nie problem.
Zobacz sobie nawet na wypoku historie ludzi którzy sie odbili od Linuksa. Praktycznie każda historia kończy sie w ten sam sposób. Coś nie zabanglało i uwalili system próbami wklepywania w konsoli randomowych komend z forów. Raz drugi uwalili i dali sobie spokój.
Garsta osób która ma w pełni
ale Linux szybko się rozwija, więc za 3 lata będzie "innym systemem"


@fervi: stary...mam prawie 40 lat. I od około 20 słyszę te samą gadkę :) Owszem Linux sie rozwija ,ale od 20 lat nie sa w stanie zaistnieć na desktopach w środowiskach innych pozatym tymi zwiazanymi z it i naukowymi
@AmbaZjadla: Jak inne systemy. Bo chyba mi nie powiesz, że Apple jest w domach użytkowników. Nie - jest u grafików i innych autyzmów.

Jedyna szansa jak mówiłem by Apple i Linux zaistniały to tablety i inne ARMowe komputery (na których zresztą oba systemy rządzą)