Wpis z mikrobloga

@brzydki_zly_szczery: Cóż, tyle ile widziałem strima, to można wręcz powiedzieć, że bez kontrolnej lepy w ryj menelica coraz bardziej wariuje. Pamiętaj, że to patologia. Normalny człowiek mając takiego potwora na co dzień, by się po prostu wyprowadził. Zerwał. Tym bardziej, że to nie są jego dzieci. Co go tam trzyma - nie wiem. Pewnie wspólny nałóg, jak i to, że nie ma się gdzie podziać. Gocha tak samo gacha mogłaby na
@prezeskuliziemskiej: nie jestem pewien niczego, bo widziałem, a raczej słyszałem tyle co Wy i inni. Wywnioskowałem to na podstawie przebiegu całej sytuacji, gdzie Gocha świrowała i Jacowi puściły po prostu nerwy.

@FrasierCrane: otóż to, też bym nie uciągnął z taką kobietą, ale to nie powód żeby ją klepać, ona choruję na alkoholizm, mózg, umysł i układ nerwowy tam pewnie jest w szczątkach, lecz to nie usprawiedliwia od tego, że można
@brzydki_zly_szczery dlaczego nie odpowiada ci sam fakt, że to kobieta była uderzona? To był uderzony czlekoksztaltny stwór i tyle. Przecież ona w tej pijackiej malignie nawet nie wie że tak ględzi nie dając innym spać. Nigdy nie miałeś do czynienia z taką osobą którąś nieprzespaną noc z rzędu.
@afro001: To nie jest stwór, jest to kobieta chora - alkoholiczka.

Wódka #!$%@?ła ją i całe jej życie, nie ona pierwsza i nie ostatnia, lecz to przykre, że dla mirków raz głupie przeklinanie to przecież demoralizacja młodzieży, hurr durr jak tak można, a raz jak chłop strzela sierpa kobiecie i zobaczy to xxx tys. ludzi to przecież nic się nie dzieje, dobrze jej tak, a widziałem nawet wpis, gdzie ktoś powiedział
@grucki: jeżeli Jaco czułby się tak bardzo uciśniony pod względem psychicznym, to po prostu by odszedł. Dodatkowo myślę, że nie raz i jemu się zdarzyło na psychę Gośce wjechać o ile ona jeszcze cokolwiek czuję.

Nie zrozumcie mnie źle, nie chcę najeżdżać, że to patologia etc. tylko chcę zwrócić uwagę na sytuację, gdzie uderzenie kobiety zdobywa poklask wśród osób, dla których parę dni temu używanie niecenzuralnych słów na filmach to jest