Wpis z mikrobloga

W dniu 28 lutego na rozprawie sądowej przedstawiłem twarde dowody kłamstw i oszczerstw żony dot. mojej osoby - zarzuty zostały oddalone. Obecnie toczy się sprawa o rozwód z winy żony. Niestety w marcu oficjalnie przyłapałem żonę na 'gorącym uczynku' z pracownikiem firmy z Warszawy, w której pracuje. To dramatyczny widok, jak chwyta się wszystkiego, próbując ratować swój utracony wizerunek. Nie mam zamiaru 'prać publicznie brudów' ani tego komentować, bo najbardziej żal mi naszych dzieci jaką - muszą traumę przeżywać po tym, jak widzą, co robi matka, próbując zniszczyć ich ojca, aby zatrzeć swoje winy. To poniżej godności, a 'papier przyjmie wszystko'.

Rafal Piasecki.
Zeby nie zginelo, bo neuropa fajne jaja odwala. Pelikany lykaja wersje babki ktora nie chce rozwodu z orzeczeniem o jej winie.

#polityka #zwiazki #4konserwy #zonabijealewolnobiega #rozowepaski
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W dniu 28 lutego na rozprawie sądowej przedstawiłem twarde dowody kłamstw i oszczerstw żony dot. mojej osoby - zarzuty zostały oddalone. Obecnie toczy się sprawa o rozwód z winy żony


@Hanyu: na wyborczej nawet pisze. ogarnij swoje google.
  • Odpowiedz
@Ideologia_Gender Jakiekolwiek wcześniejsze zachowanie żony nie usprawiedliwia takiego prostactwa, chamstwa, zezwierzęcenia jakie reprezentuje sobą Piasecki. W sumie nawet w to byłby zdrowy objaw, gdyby ta kobieta znalazła sobie kogoś innego, bo jak można żyć z takim patologicznym typem. Brak słów.
  • Odpowiedz