Wpis z mikrobloga

a to nigdy nie zdarzały sie tego typu manipulacje?

np.: zwiększenie jasności zdjęcia, żeby "wybielić" kolor skóry napastnika?


@Nightmare16: A znasz takie przypadki w nie-tabloidowych mediach? Bo zawsze jak się ten wątek w dyskusjach pojawia, to widzę, że jako dowód dostarczany jest ciągle ten sam przykład ze szwedzkim brukowcem Expressen
  • Odpowiedz
albo: zamiast muzułamanin/Somalijczyk/Nigeryjczyk - imigrant? itd..


@Nightmare16: Jest deilkatna różnica między ujęciem słów inaczej a jawnym kłamstwem ;)

( Oczywiście, ukrywanie takich informacji nie służy niczemu bo i tak to w końcu wypłynie :P )
  • Odpowiedz
@kamien23: zdjęcie monitora, nie wiadomo jak przekłamuje barwy, ale hej, źródło masz na wyciągnięcie ręki, wejdź na stronę CNN i powiedz, czy go wybieliło. Ah, jesteś śmerdzącym leniem, który będzie się trzymał swojej obłudy, więc nie wejdziesz, Ok zrobię to za Ciebie.
http://us.cnn.com/2017/04/17/us/cleveland-facebook-homicide-video/index.html
Żyj w swoich urojeniach ale nie próbuj na nie nabrać innych
Reepo - @kamien23: zdjęcie monitora, nie wiadomo jak przekłamuje barwy, ale hej, źród...

źródło: comment_U80kIHOTiqtQqGeqUV28ZdsDugTk2rHI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mlody18: a o co w ogóle im chodziło? Że napisali tak zamiast "black"? xD Przecież od razu widać że to jest biały człowiek tylko z ciemniejszą karnacją, może arab albo latynos (tak, oni należą do białej rasy, prawacy xD)
  • Odpowiedz
@Reepo: obłudy to trzymasz sięty razem z całą #neuropa
Bronicie zawzięcie każdej lewackiej głupoty, wnosicie ludzi o ciemniejszym kolorze skóy na piedestał a później jest szok i niedowierzanie (i zmiana obrazka na facebooku) jak jest zamach, albo strzelanina

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/swedish-police-are-not-allowed-to-give-descriptions-of-alleged-criminals-so-as-not-to-sound-racist-a6810311.html

najlepiej nie wybielać tylko w ogóle
k.....3 - @Reepo: obłudy to trzymasz sięty razem z całą #neuropa
Bronicie zawzięcie ...

źródło: comment_7zfvrrSb3PJtKLxEiJyV0N7M8z812hgq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kamien23: kiedy powiedziałem, że bronię go, bo jest czarny? Zarzucasz mi coś czego nigdy nie powiedziałem i nie zgadza się z moimi poglądami. Tak działa właśnie wasza polityka - zarzucacie coś innym czego nigdy nie zrobili, macie wyimaginowany obraz świata podzielonego na prawicę - tych dobrych i lewicę - tych złych i wszystko co złe przypisujecie winie lewicy. Wczoraj w trakcie świąt nasłuchałem się wujka, gadał on kompletne bzdury, ale
  • Odpowiedz