Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam związkowy dylemat. Ja, kilkuletni obecny związek, który mnie już dość męczy i prawdopodobnie go skończę. Ona, moja ex i również pierwsza dziewczyna, to było już z 6-7 lat temu, obecnie jest w związku, również kilkuletnim, ale daleko im raczej do idealnej pary.
Zerwaliśmy przeze mnie, w dodatku w dość brzydki sposób, którego żałuję i wielokrotnie przepraszałem. Kontakt mamy, czasami się spotykamy na imprezach i piszemy.
Jednak od jakiegoś miesiąca nie mogę przestać o niej myśleć, dość jednoznaczne sny, sam nie wiem co robić. Charakterem mi bardzo odpowiada, wygląd również.
Teraz już pomijając mój obecny związek, który bym skończył (również chcę być fair wobec tej osoby) zastanawiam się co zrobić dalej, mam wrażenie, że ona również nadal coś do mnie czuje, w obecnym związku jest chyba też głównie z przyzwyczajenia. Powiedzieć jej prawdę o tym co czuję, czy może jakieś inne podejście? Nie chciałbym również wyjść na osobę, która psuje innym związki...
#zwiazki #rozowepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 5