Wpis z mikrobloga

@TymRazemNieBedeBordo:

To dawaj na czarnom. Ale masz problemy "atakujom!" autorytety wypoków (czyt.rodzinę Zwierzyńskich)

Nie odpisuj mi po prostu daj mnie na czarno i przeżyj spokojnie te święta. Mówię ci niesamowite przeżycie. (w przeciwieństwie do ciebie dla mnie to tylko dyskusja o patologii polskiego youtubea, nie sprawa życia i śmierci).
@TymRazemNieBedeBordo: I jeszcze jedno "trzymasz dla beki"? Masz bardzo słabe poczucie humoru skoro bawi cię dyskusja o menelstwie polskiego YT i ogólnoyoutubowej patologii. Naprawdę mnie to wcale nie śmieszy.

Dyskutuje bo nic na tym nie tracę.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TymRazemNieBedeBordo: Chciałbyś.

Ostatnio jest jakaś dziwna moda, jak ktoś napisze nie pomyśli użytkownika, to od razu twierdzenie o "bólu". Co w tym fajnego.

"ależ cię zabolało" (cóż użycie twojego argumentu nie jest wcale zabawne) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PepeKing: właśnie to jest ta beka. Robisz kilka wpisów wylewając żale a ja nic tu nie napisałem na serio xD serio rób se co chcesz, ja z tobą debaty nie prowadzę nie wypowiadam się nawet o tym o czym piszesz xD nie intere mnie to. ja Daniela nawet nie oglądam, obejrzałem może minutę streama i 10 minut wyciętego materiału. Dla mnie mógłby nie istnieć, ale whatever float your boat.
Po prostu