Wpis z mikrobloga

Przypominam, że jak Jaca #!$%@?ł plaskacza Łukiemu to ze wspólnego mieszkania GUZIKA I DANIELA, tylko Guzik miał jaja, żeby pojechać na Urzędniczą i wyjaśnić Jacę.

Guzik jest starym znajomym Daniela i nigdy nie grał przeciwko niemu, a Seba to tylko pet, który wpadł na piwo i został na 2 tygodnie, bo poczuł darmowy alkohol i fejm.

Ogarnijcie te łby, bo oglądacie Daniela od niedawna, a jednak backend jest trochę inny niż to widać od tygodnia~

#danielmagical
  • 11
@Veuch:
Mnie też.
Lubię Sebę, ale przez ostatnie tygodnie, koleś jedyne co robi, to je pizze, popija wódą i będzie miał płacone. Jak sytuacja była gorąca, to wyparł się Daniela i nikt @kubal251 nie mówi, że Seba miał iść się #!$%@?ć, ale przynajmniej pokazać Danielowi swoje wsparcie.
@kubal251: nie mówiłem akurat personalnie o Tobie, chill. Seba nakręcił pewną widownię przez ostatnie dwa tygodnie i tyle, ale gdyby nie Guzik, to Daniel by teraz siedział w zaszczanym pokoju bez żadnych subów. Tyle stary, spokojnie ;)
Ja się wyłączam z dyskusji, bo trzeba oglądać streama XD
Po prostu uważam, że czasami trzeba brać pod uwagę większy timespan niż ostatnie 2 tygodnie dymów, pozdrawiam mordo :)