Wpis z mikrobloga

JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY YOUTUBER NAJLEPSZY VLOG NA SWIECIE OO JAKI Z GRENLANDII, PODKREŚLAM Z GRENLANDII. ALBO " OO NAGRAM SOBIE FILM, ALE NIE JAKIEŚ NORMLANY, MUSZA BYĆ Z JAPONII, JESTEM LEPSZY BO MIESZMAM W #!$%@? KRAJU A WY CO NADAL POLSKA CZY ANGLIA? JA NAGRYWAM SOBIE VLOGA Z TOKYO, JEST #!$%@? JAK OCET Z CHELEBEM, ALE NAGRYWAM, NAJLEPSZY W POLSCE, GDYBY BYŁO CIUT WIECEJ TIMELAPS ' ÓW TO #!$%@?ŁBYM STAREGO WE WSZYSTKIE DZIURY TAKI BYŁBYM PODNIECONY, ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT ZE PROMUJA PATOLOGIE. ROZUMIEM OBEJRZEC JAKIŚ LEPSZY STREAM'IK, ALE WYSYLAC CAŁY HAJS DLA WĄTPLIWEJ JAKOŚCI YOUTUBERA TAKIEGO PATOLOGICZNEGO GÓWNA? WYSYLASZ HAJS I MASZ ODRUCHY WYMIOTNE, MOŻNA TO PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS DŁAWIENIA SIĘ #!$%@?. PRAWDZIWE #!$%@? SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI TWARDZIEL MOŻE SIĘ WYKAZAĆ, JAKIEŚ WYPAD CZY U SIEBIE W DOMU. CO TAM KASKA NAGRYWAMY JAKIS FILMIK, JA KRECE SLOMO, 100000 FPS, MONTOWANE PRZEZ CZEŚKA Z KOMPRACHCIC W STODÓŁCE ZA OBORĄ, HEHE COŚ NIE PLYNNE, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE OGLADAC TAKICH MDŁYCH PATOLOW XD A TERAZ ZW NA MOMENCIK BO MUSZE SIE WYPLAKAC MOIM MEGA ZAJEBISTYM WIDZOM, AHH NIE MA TO JAK DOBRY FILMIK I WALENIE KONIA DO TIMELAPSU

#danielmagical #heheszki #pasta
Pobierz Edward_Mora - JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIE...
źródło: comment_DGrFQG39tScRgw6YSjut2cfMBXaT96Ck.jpg
  • 16
@mampytanieotak
Jakby ktoś chciał zrobić reportaż pod tezę że YT to banda zjebow to nie potrzebuje na tę chwilę nic poza przejrzeniem najpopularniejszych kanałów. Znalazłby tyle raka że mógłby nawet uznać Magicala za wysokiej jakości treści xD.
@Edward_Mora: koles jest inteligentny i w sumie pracowity. Jednak tez dosc arogancki i megalomanski. Za bardzo przekonany o swojej zajebistosci. To jest taki typ ludzi uwazajacy sie ze "do pewnego poziomu sie nie znizam" No i ta laska udaje ze niby taka swiatowa i oczytana. Taki iphonowy swat
@Adronitis: Jej mowa ciala wskazuje ze wy szaraczki nic nie wiecie. Tak jakby nie potrafi nic wytlumaczyc bez przekonania ze to jest takie oczywiste. Tak ja odebralem, ale w sumie nie ogladam tego za bardzo wiec moze sie myle.