Wpis z mikrobloga

Czuję dobrze człowiek. Mija rok jak straciłem psiego przyjaciela. Przedwczoraj wpadli znajomi, z psiakiem ze schroniska. Przejechał do nowego domu 400 km, z Torunia do Wrocławia. Trafił do fantastycznego domu. Poznajcie Shiro, przyjaznego niedźwiedzia, mieszanca malamuta. Fajnie, że dzieją się takie rzeczy i zazdroszczę właścicieom. () #psy #smiesznypiesek
Pobierz dzejzon - Czuję dobrze człowiek. Mija rok jak straciłem psiego przyjaciela. Przedwczo...
źródło: comment_urYwFPgRFAPhECkcGNnM8RB2pkEVQvDS.jpg
  • 29
@Carotas to nie mój niestety. Chyba nie do konca wyjasnilem. To ich pies. Ja swojego straciłem rok temu i praca nie pozwala mi na wzięcie trzeciego z kolei (,)
A Shiro od Toshiro (?) Z japonskiego podobno skrót od "biały".
@dzejzon: Zapewne to wiedzą i Toshiro jest od jakieś konkretnej postaci. I tak każde z tych imion można zapisać na kilka różnych sposobów i wtedy oznaczają co innego. xD

I tak propsy bo imię krótkie, dość dźwięczne więc pewnie szybko się nauczy i nie zginie wśród Burków, Soń itp. :P
Ja jako dzieciak miałam przebłysk żeby mojego białego psa nazwać snowball. Dobrze że to się nie przyjęło xD