Wpis z mikrobloga

@beefislife: Dżizas, jest więcej niż jeden rack do squatów, mnie uczęszczanie do fitness clubu powoli zaczyna iriować, bo chcesz porobić przysiady i jak źle trafisz to musisz czekać z 20 min.
  • Odpowiedz
@beefislife: szkoda, ze nie ma lustra do tych racków. Ja ogunie jak zmieniłem miecha temu siłke z osiedlówy na sieciówę to też poczułem się jak na zachodzie. Co prawda nie eleiko, a technogym, ale podest do martwego + rack do siadów na 2 osoby + masa luster + codziennie sprzątają w trakcie dnia sprzątaczki zrobiły na mnie mega wrażenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech się dobrze
  • Odpowiedz
multisport


@beefislife: o to najs. Ja chyba muszę sobie znaleźć jakąś inną sieciówkę albo siłownie, bo masakra to jest jakaś ( ͡° ʖ̯ ͡°) Słyszałem, że na boxach crossfitowych jest lepszy sprzęt jeżeli chodzi o trójbój niż w sieciówkach.
  • Odpowiedz
@beefislife: wiem, że feel jest o wiele lepszy targając sztangę rodem z IO i sam bym chętnie sobie taką sztangę skompletował albo chociaż znalazł siłkę z takim sprzętem ale... tak na zdrowy rozum to czym to obciążenie lub gryf różni się od jakiegokolwiek innego (czytaj: tańszego)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz