Wpis z mikrobloga

@bad_karma: wiem, że z ciężarem bez przesady :D, chcę po prostu wzmocnić korpus. Teraz bardzo dbam o technikę, odłożyłem pas, zmniejszyłem ciężar, każdą serię roboczą nagrywam i oglądam :>.
@Kopinho prostownik pleców jest w #!$%@? silny a ty chcesz go cwiczyc czyms takim? To tak jakbys nogi chcial robic jezdzac na rowerze. Cwiczenie dobre dla osob chorych i seniorów.
prostownik pleców jest w #!$%@? silny


@ethics: #!$%@? trzy po trzy. na cholere wypowiadasz sie na temat o którym nie masz pojęcia?
@Kopinho: tak, możesz sobie wpiąć. Dodatkowo w sumie na prostowniki grzbietu - siedząc z piłką lewo/prawo skręt do końca. Działa też trochę na skosy.
@Kopinho: jak ćwiczyłem u ziomka co trenuje ludzi pod trójbój to mi to kazał robic, nastomiast u seby kota trenuje od ponad 6 miesięcy i ani razy mi tego nie rozpisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kopinho to bardzo dobre ćwiczenie na hipertrofię bo jedyne gdzie wolno ci pracować ekscentrycznie i koncentrycznie prostownikami grzbietu (czyli na zdjęciu jest źle bo gość trzyma proste plecy) . Nie jest ani trochę kontuzjogenne bo przy największym obciążeniu suma szkodliwych sił ściskających kręgosłup jest bliska zeru