Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: muszę jeszcze kupić stół konferencyjny za 400zł żeby na stale kierownice przymocować (zrobić stałe stanowisko), tak jak mam teraz mam za mało miejsca, musiał bym po każdej zabawie, odkręcać kierownice i resztę.
powoli się szykuje na to, dzięki za podpowiedź,
kiedy się promocji spodziewać?
@RoadToEnd: Trochę drogo to fakt. Zawsze można kupić używany ok 100 zł taniej, bo to się nie zużywa. Stojak na prawdę poprawia jakość grania.

Po pierwsze, dużo więcej możliwości ustawienia wysokości i kąta. Jazda na stole jest mało ergonomiczna.
Po drugie, nie musisz kombinować żeby pedały nie odjeżdżały.
Po trzecie możesz wychylić do siebie stojak, wiec grasz z opartymi plecami o fotel.
Po czwarte, jest ciszej, bo force feedback po blacie
@RoadToEnd : to ja dla równowagi powiem, że kiedy grałem na stojaku to nie chciało mi się go rozkładać i składać za każdym razem. Efekt był taki, że albo zawalał mieszkanie, kiedy nie został złożony po ostatnim graniu, albo myślałem żeby pograć, ale... znowu trzeba wszystko rozkładać :) To wszystko niby nie zajmuje dużo czasu, ale jednak. Trzeba wyciągnąć, ustawić, podłączyć, niby nic wielkiego, ale się schodzi. Na stole masz kółko na
@chuckd: mam obok kompa kawałem miejsca na niego, kwestia będzie tylko go lekko przesunąć,
tak czy tak potwierdzam lenistwo! nawet z przesunięciem kawałek w bok może doskwierać :D
a oprócz stojaka muszę dokupić jeszcze dodatkowo mocowanie do uchwytu na zmianę biegów, to może być trudne i przesądzić o stole,