Wpis z mikrobloga

Moja żona wymyśliła, że jedziemy do Chorwacji (lub nawet Włoch) naszym peżo 307 sw, 2006 r. 1.6 HDI. Wiadomix, najnowszy nie jest, coś tam zawsze może jebnąć, poza tym okazało się, że poprzedni właściciel to był taki trochę Cytryn i Gumiak o czym w komentarzu, więc mam pewne obawy, czy da radę. Wobec tego, potrzebuję jakiegoś kozackiego ubezpieczenia zagranicznego na tydzień, assistance na bogatości, cuda na kiju i takie tam. Najlepiej coś sprawdzonego i polecanego. Ktoś coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za odpowiedzi typu - "leć samolotem #!$%@?", serdecznie dziękuję, lubimy zwiedzać z samochodu, wiele świetnych miejsc wypatrzonych przez szybę, zwiedziliśmy w ten sposób.

#samochody #motoryzacja #ubezpieczenia #assistance #turystyka #podroze #obrazekdlazwiekszeniaatencji
Pobierz
źródło: comment_cXzGE3bnKKdUXtxtDtOK6uK4OcWol6Kf.jpg
  • 61
@fromasz56: czy osobiście korzystałeś z tego, i czy możesz polecić, bo zadziałało ładnie. Chodzi mi głownie o opinie osób, które miały awarie za granica i skorzystały z ubezpieczenia.
@Lord_Of_Terror: Ok, większości tych miejsc nie pamiętam nawet zbyt dokładnie, bo są to często małe wsie, gdzieś w Polsce, które w danej chwili nas urzekły. Jedną z takich wsi była miejscowość Suchary wyczajona z drogowskazu, a że nazwa spoko, to postanowiliśmy tam zajechać. Okazało się, że jest tam urokliwie położony zakon męski i park z gęsto zarybionymi stawami. Wieś malowniczo położona pomiędzy woj. kujawsko-pomorkim a wielkopolskim na małych pagórkach wśród pól.
Pobierz
źródło: comment_SPr1kUHe6X8FAUr55PsatFPwKGlLREpx.jpg
@pogop: e, no, bez przesady. Rozkraczy się to albo coś zrobisz, żeby się dotoczyć, zadzwonisz do lokalnego mechanika, a w ostateczności to sprzedasz na miejscu i wrócisz stopem ;) Ja jechałem do Włoch malaczem (to był hardcore..), skodą 105 (zimą...) i nie były to czasy ich młodości. Nie panikuj, coś wymyślisz na miejscu, a zapewne nic się nie stanie. Jak przygoda to przygoda.. to też nie jest jakoś strasznie daleko. Upewnij
@Vendetta0511: Najbardziej boję się o sprzęgło (zdaniem mechanika już się kończy, aczkolwiek wszystko działa, a ja się nie znam), ale może wymienię je przed wyjazdem. Strach jeszcze o turbinę. Poza tym rzeczone wspomaganie muszę jeszcze zrobić. Maglownica zregenerowana już jest, ale okazało się, że pompa jest już na końcu żywota. na szczęście lokalny rozbieracz peugeotów ma pewną za 200 zł (nowa ponad 2000 zł XD)
@pogop: Dobra, tak na poważnie, miałem kiedyś takie ubezpieczonko w Gothaer, ale oni chyba znacznie ceny podnieśli ( wtedy to płaciłem za 120zł na rok za AS do 700km od domu ). Tak jak Ci radzą, idź do jakiegoś punktu, gdzie mają wszystkie ubezpieczalnie i Ci wyliczą. Albo do mfinda bij.
Ps. A my kupujemy jutro megankę z 2013 r z przebiegiem 227 tys km i mam w dupie. ( ͡
@killerpizza: ten mój zaraz będzie miał 260 tys., a pewnie też przed wjazdem do Polski kilka lat temu był cofany. Zdaniem fanboyów niemieckich marek, ten mój peugeot powinien się już dawno rozpaść ( ͡° ͜ʖ ͡°)