Wpis z mikrobloga

Moja żona wymyśliła, że jedziemy do Chorwacji (lub nawet Włoch) naszym peżo 307 sw, 2006 r. 1.6 HDI. Wiadomix, najnowszy nie jest, coś tam zawsze może jebnąć, poza tym okazało się, że poprzedni właściciel to był taki trochę Cytryn i Gumiak o czym w komentarzu, więc mam pewne obawy, czy da radę. Wobec tego, potrzebuję jakiegoś kozackiego ubezpieczenia zagranicznego na tydzień, assistance na bogatości, cuda na kiju i takie tam. Najlepiej coś sprawdzonego i polecanego. Ktoś coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za odpowiedzi typu - "leć samolotem #!$%@?", serdecznie dziękuję, lubimy zwiedzać z samochodu, wiele świetnych miejsc wypatrzonych przez szybę, zwiedziliśmy w ten sposób.

#samochody #motoryzacja #ubezpieczenia #assistance #turystyka #podroze #obrazekdlazwiekszeniaatencji
pogop - Moja żona wymyśliła, że jedziemy do Chorwacji (lub nawet Włoch) naszym peżo 3...

źródło: comment_cXzGE3bnKKdUXtxtDtOK6uK4OcWol6Kf.jpg

Pobierz
  • 61
@pogop: A nie myślałeś o wynajęciu samochodu? Ja jadę z paczką znajomych i zdecydowaliśmy się wynająć większy samochód 9 osobowy i wyszło to około 2000zł za 10dni. Oni już się martwią czy samochód dojedzie, poza tym w wypożyczalniach mają w dobrym stanie młode samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pogop: Ubezpieczenie jest w cenie wynajęcia- masz gwarancję, że w razie awarii dostarczają jak najszybciej inny samochód. A awaryjność mniejsza bo tak jak mówię- to jest ich sposób na zarobek, więc samochody są stosunkowo nowe i regularnie serwisowane.