Wpis z mikrobloga

@Lord_Mefisto: jasne :) gra to Art Of Gravity. Będzie to gra logiczna, gdzie trzeba rozwalic wszystko na planszy, używając różnych zależności, które na planszy występują :) Oparta o voxele i silnik fizyczny, wygląda cholernie fajnie i można się na to patrzyć w nieskończoność. Wyjdzie niedługo (miesiąc?) na Steam i iOS, będzie kosztować dolca :)
Szukam testerów :)
@Lord_Mefisto: @Gravesoul: @Bartoshh: Dzięki! :) Testowanie to trochę za duże słowo - ot, pograć, przejść co jest do przejścia (jeśli wicągnie), i wyrazić swoją bardzo subiektywną opinię na temat tego czy wszystko jest ok, zrozumiałe, czy jakieś levele nie są za trudne / mylące itp. Po prostu pograć przedpremierowo i dać mi znać czy czegoś nie #!$%@?łem po drodze :)

Póki co mam dostępny build na PC, wciąż Work
@omx: Pewnie chętnie zagram, bo mnie zaintrygowałeś - a testowanie mam we krwi. Sam wczoraj wypuściłem swoją pierwszą grę na androida w google play. Też miałem testerów - głównie swoich znajomych, którzy po prostu grali i zgłaszali swoje uwagi.
@Gravesoul: Agggh, nie mam androida zadnego ostatnio :(
Jak launch poszedl? Btw bardzo by sie trailer przydal na play storze, bez tego ludzie nie kupujo raczej gier.
@Gravesoul: spoko podejscie, na poczatku przygody nie ma co sie na hajs nastawiac, a na to zeby nauczyc sie robic fajne gry, i miec przy tym kupe zabawy :) well done!