Wpis z mikrobloga

1. Bądź moim bratem.
2. Pracuj na jakimś magazynie w UK.
3. Pracuj tam dużo lat, miej fajne uprawnienia do komputera na tym magazynie.
4. Przeglądaj net w pracy, uczyń jakiegoś ciapaka-świeżaka zazdrosnym, bo on tego nie może robić.
5. Ciapak ustawia nagrywanie klawiatury telefonem, żeby zdobyć twoje hasło.
6. Twoje hasło to "FUCKISLAM"
7. Ciapak mówi ci przy innych pracownikach, że wie jakie masz hasło i jak je zdobył.
8. Ciapak #!$%@? cię do przełożonego, ale jemu mówi, że zauważył przez przypadek to hasło.
9. W normalnym kraju by #!$%@? ciapaka, ale w UK jak w lesie. Wyjebują ciebie.
10. Idziesz do prawnika. Prawnik mówi, że:
- sprawa do wygrania
- możesz liczyć na odszkodowanie, ale gwarancji nie ma.
- wiele zależy od tego co zeznają współpracownicy, którzy słyszeli pierwszą rozmowę.
11. Profit???

#islam #emigracja #uk

Sprawa pewnie pociągnie się jakiś czas, ale jak będzie zainteresowanie to mogę na bieżąco informować. Tag #wukjakwlesie

A jak chcesz być zawołany (bo tagi nie działają) to plusuj pierwszy komentarz.
  • 38
  • Odpowiedz
@VodkaDestroyer:
Cóż, rozgarnięty twój brat to nie był za bardzo.

Primo: jak pisze @szad - ja nie wpadłbym na genialny pomysł aby wpisywać taki ciąg znaków gdziekolwiek w systemie pracodawcy, nawet tu u nas. Znając prawa Murphy'ego wiadomo było że gdzieś to wypłynie.

Secundo: mógł zmienić hasło chwilę po tym jak ciapak-debil pochwalił się przy pracownikach. Na 99% nie znalazł by się nikt kto by wyciągnął z systemu hasła
  • Odpowiedz
9. W normalnym kraju by #!$%@? ciapaka, ale w UK jak w lesie. Wyjebują ciebie.


@VodkaDestroyer: czemu maja #!$%@? ciapaka? bo dowiedzial sie jakie masz haslo? ja jako pracodawca mialbym w dupie czy ktos kogos podglada, ew. bym sie zastanowil czy ten typ to nie jest jakis psychol ze nie ma co robic tylko kolegow nagrywa.
  • Odpowiedz
czemu maja #!$%@? ciapaka? bo dowiedzial sie jakie masz haslo?


@instinCtoriginal: jeżeli pracownik używa jakiegoś oprogramowania lub jakiejś innej metody do rejestracji haseł przełożonych dzięki którym może otrzymać dostęp do konkretnej maszyny lub systemu teleinformatycznego do którego nie ma na swoim stanowisku dostępu to nie jest to może to narazić firmę na problemy. Bez znaczenia czy "ciapak" czy nie ja bym #!$%@?ł kogoś takiego z firmy i złożył zawiadomienie na
  • Odpowiedz
  • 0
@VodkaDestroyer w sumie to brat jest winny ujawnienia hasła. Wpisywał je tak, że inni byli w stanie je odgadnąć.
Jakby podejrzał ktoś kto nie jest pracownikiem to jego powinni zwolnić?
  • Odpowiedz