Wpis z mikrobloga

  • 227
#smolensk #tvp #komorowski #polityka
TVP krytykuje Bronisława Komorowskiego za to, że po katastrofie Tupolewa przejął obowiązki prezydenta, nazywając to "procesem przejmowania władzy przez PO", zaś samego PBK nazwali bezdusznym. Na poparcie tezy puścili fragment wywiadu, w którym PBK wspominał, że "nie było czasu na smutki i przeżywanie, trzeba było wziąć się do roboty".
NO #!$%@? POTWÓR.
Rozumiem że miał #!$%@?ć to, że kraj stracił głowę państwa, wielu urzędników i dowodcow i w tym kryzysie załamać ręce i na klęczkach pod krzyż przed pałac się udać?
  • 22
@bryli: to tak jakbyś po zamachu w którym wiesz, że wysadził się człowiek w tłumie ludzi, krzycząc przy tym "allah akbar" ktoś ci powiedział, żebyś czekał parę dni zanim będziesz mógł powiedzieć, że był islamistą. Wytrzymałbyś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gosvami: ktoś takich ludzi wybiera. Najpierw elektryk populista i oszust, potem alkoholik, następnie gość z kompleksami wielkości Giertycha, kolejny to analfabeta a teraz sprezentowaliśmy sobie, marionetkę do trzymania długopisu.
@pikus88:

kolejny to analfabeta

Bez przesady, każdemu zdarzają się błędy językowe. Ten "analfabeta" wysławia się dużo lepiej niż Duda. Masz mu poza tym coś do zarzucenia, czy tylko takie pierdy? Czekam na argument typu wchodzenie na krzesło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gwyn66: z krzesłem? Nie wiem czy wiesz ale jestem jedną z osób, która broniła tutaj Komorowskiego przy tej okazji. Z tym jego analfabetyzmem to odnoszę się do całości, on nie wypowiada się lepiej od Andrzeja, wystarczy sobie przypomnieć jego wypowiedź o braku zgody na brak zgody.
@Gwyn66: Gdyby Komorowski był ciągle takim językowym estetą to uwierzyłbym w celowość tego. Niemniej bardziej skłonny jestem do tego, że to zwykłą wtopa lub treść jaką podał mu nadgorliwiec od pisania przemówień. Niemniej Komor był dla mnie mniej szkodliwy niż ten aktualny posiadacz długopisu.