Wpis z mikrobloga

#motocykle #motocykle125 #125cc #bojowka125cc
Hej Mirki, ostatnio wpadł mi do głowy pomysł, żeby kupić swojego pierwszego jednoślada (nie licząc rowerów). Używałbym go do codzinnego dojeżdżania do pracy (około 20 km w jedną stronę: Gdańsk - Gdynia), ewentualnie jakieś zakupy w weekend. Będzie to szybsze niż poruszanie się komunikacją miejską, a także ominę korki (rozważałem rónież kupno taniego samochodu). W dłuższe trasy wybierać się nie planuję, chociaż może jeśli złapię bakcyla to czemu nie ;)

Proszę o pomoc w wyborze niedrogiego sprzętu dobrego dla początkującego, budżet około 3k. Co powinienem wybrać: skuter czy coś z manualną skrzynią biegów? Mam prawojazdy kategorii B. Pozdrawiam i szerokości! :)
  • 13
  • Odpowiedz
@mirkujacyZwilkami przemyśl to dobrze, zimą albo w deszcz jazda moto to nic przyjemnego, przynajmniej dla mnie. Jak masz B to kup auto, ci co jeżdżą skuterkami do roboty czy lato czy zima w większości nie mają innego wyjścia bo nie mają prawka. A moto swoją drogą ale na wycieczki
  • Odpowiedz
Skuter. Idealnie skuter typu "maxi" (większy, dzięki czemu lepiej się prowadzi i ma całkiem fajną przestrzeń bagażową - na dwa kaski, albo "jakieś zakupy w weekend"), ale niestety nie w tym przedziale cenowym.

Panowie jesteście w stanie jakiś skuter do 3k polecić? Przyznam, że nie ogarniam tematu.
  • Odpowiedz
  • 1
W tym budżecie 3k ma się też zmieścić kask, rękawiczki, kurtka i ew. spodnie? Bo wtedy zostanie Ci max 1,5k.
  • Odpowiedz