Wpis z mikrobloga

@PrytaFatalna: nie wyzywam, stwierdzam fakty. Osoba myśląca, którą boli to, że mirko jest zawalone tym, co interesuje większość, a akurat w jej obszar zainteresowań nie trafia po prostu czarnolistuje i zajmuje się czymś innym. To ludzie tworzą content na mirko, więc jeśli znaczna większość jest tym zainteresowana, to trzeba to zaakceptować. Ja do nikogo nie mam pretensji, że w gorących jest syf i atencja a nie ma nic o sposobie
  • Odpowiedz
@atrocity-exhibition: Zgadzam się, sama mam Daniela na czarnej i po prostu znoszę puste gorące na nic się nie żaląc, ale dziewczyna została już i tak ostro zjechana w komentarzach, nie widzę sensu dokopywania jej jeszcze bardziej. Jak się miała czegoś nauczyć to już się nauczyła. Nie nakręcajmy spirali nienawiści.
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowana_blond_multipla: Jak mnie #!$%@?ą tacy ludzie. Sam jakoś za magicalem nie przepadam ale narzekanie w stylu "kiedyś portal był lepszy a teraz go #!$%@?ście, gdzie jest dobry content". No #!$%@?, to generujcie ten content a nie narzekacie. Póki co jedyne co generujecie to solidny ból dupy. I tak wchodząc na mirko zamiast widzieć cokolwiek to widzi się ptacontent daniela i patocontent narzekania na daniela.
  • Odpowiedz
@Qontrol: Mała poprawka *podludzi chciałeś chyba napisać.
Potem na anonimowych "ratunku żadna mnie nie chce i jestem przegrywem", a no nic dziwnego jak jedynym zainteresowaniem takiego podludzia jest oglądanie bonzo i magicala xD
  • Odpowiedz