Wpis z mikrobloga

@wyindywidualizowana_blond_multipla myślę że duży udział w tym bólu dupy ma fatalna paginacja na wykopie. W tym momencie jak zablokujesz ten tag to gorące są niemal puste na pierwszej stronie. Nie tak to powinno działać...

A content jest przedni, wasz ból dupy też :-* nie ma nic lepszego od zawistnikow którzy boldupia ile hajsu patola wyciąga z donate.
  • Odpowiedz
uwierz ze kiedyś był prawdziwa kopalnia wiedzy.


@wyindywidualizowana_blond_multipla: Tak, dobre 5 lat temu, ale nadal można znaleźć tutaj ciekawe treści wrzucane przez niektórych użytkowników. Mam też inną propozycję, może sama zacznij wrzucać coś wartościowego?

POPULARNE TAGI WYINDYWIDUALIZOWANABLONDMULTIPLA #gownowpis (8)


A nie przepraszam, nie było tematu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 3
@Arveit no jeżeli dla nich królem był 17 latek, który poszedł na streama i się #!$%@?ł to ja nie widzę dla nich ambitnej przyszłości
  • Odpowiedz
  • 40
@wyindywidualizowana_blond_multipla co XD kobieta, ktora sama nie generuje przyzwoitego contentu ma czelonsc boldupic o stream jakiegos zioma, zamiast dac tag na czarnolisti? :D czy Ty masz RiGCz? Na glownej nadal pojawiaja sie jakies ciekawostki i informacje, wiec kompletnie nie rozumiem. Zwlaszcza komeny obrazajace mirko, ktorzy smia sie z Toba nie zgadzac to juz w ogole tak wartosciowy content i inteligentne podejscie do sprawy, ze szkidza szczempic ryja XD
  • Odpowiedz