Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To bedzie wstydliwe wyznanie od #rozowypasek

Otoz nardzo czesto myślę o seksie. Nie mialam i pewnie nie bede miec chlopaka chociaż bardzo bym chciala przezyc chociaz fajny seks taki jaki ja bym chciala. Nie marze o milosci bo jestem brzydka ale tak jak stuleje chcialabym chociaż "poruchac". Czesto fantazjuje o meskich dloniach na moim ciele ktore mnie masuja i delikatnie piesci piersi. O tym jak delikatnie mnie klepie i caluje po posladkach. Tylko ze ja nawet z meska prostytutka tego nie moge zrobic bo jestem dziewica. Wszytskie fantazje zostaja w glowie. Czy jak kobieta cierpi na brak faceta to potem bardzo swiruje? Moze juz jestem nienormalna? Jedyne co mi zostalo to masturbacja ale ostatnio robie to zbyt czesto.

#seks #wyznanie #tfwnobf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 39
@AnonimoweMirkoWyznania:

Z tego, co czytałem na mirko, kobieta może wyśmiać mężczyznę, że jest prawiczkiem. Nie sądzę jednak, by jakikolwiek mężczyzna wyśmiał kobietę, że jest dziewicą. Dla wielu jest to nawet jakiś bonus.

Możesz więc śmiało poznawać mężczyzn przez aplikacje na smartfony typu #tinder albo #badoo. I znowu, z tego, co czytałem na mirko, kobiety dostają tam tyle wiadomości, że jak byś miała ochotę i czas, to nawet codziennie mogłabyś się
OP: @mirek_januszy mam ostre rysy twarzy bardziej typowe dla mężczyzn niz dla kobiet, za duzy i niezgrabny nos, cienkie usta, asymetryczna twarz, duze brazowe since pod oczami(odziedziczone). Moja figura tez pozostawia wiele do zyczenia. Meska sylwetka czyli waskie biodra i szerokie ramiona. Bardzo male piersi jak u nastolatki. Jedyne co mi wyszlo to tylek bo dlugo nad nim pracowalam. Twarz mam typowo polska czyli okragla buzie :-(

Ten komentarz został dodany