Wpis z mikrobloga

Powiem Wam, co myśli stara baba o tym co się tu dzieje. :) Trochę za bardzo wszyscy się denerwują pierdołami. Jest ten tag o jakimś tam człowieku z Youtube - ja go zablokowałam i mam z głowy. Dla mnie Wykop jest takim portalem z ciekawostkami w Internecie - odkąd się tu bardziej udzielam - bardziej rozumiem młodzież i jestem na czasie z ciekawostkami. Oczywiście można marudzić na poziom niektórych znalezisk, ale samym marudzeniem nic się nie zdziała - warto zachęcać młodzież do bardziej ambitnych treści. Z drugiej jednak strony - piszę to jako "poważny pracownik nauki" - czasem człowiek chce odetchnąć od powagi i poczytać sobie o pierdółkach. Zbyt ambitnie i poważnie też nie jest za dobrze. Cieszy mnie funkcjonalność czarnej listy - trzeba korzystać. Funkcja zablokowania wszystkich tagów i odblokowywania tylko wybranych też byłaby użyteczna.

Jakby ktoś chciał odpocząć od dresiarzy z Youtube to polecam kilka ciekawych filmów dokumentalnych, które zamieściłam (Hetyci, Zakazane Miasto, Pszczoły, Trzmiele, Szerszenie itd.). :)

#wykop #gruparatowaniapoziomu #gorzkiezale #rozkminy #oswiadczenie
  • 23
Funkcja zablokowania wszystkich tagów i odblokowywania tylko wybranych też byłaby użyteczna.


@fiziaa: Mała podpowiedź: tak działa funkcja "Mój wykop" tj. wyświetla tylko treści posiadające obserwowane przez Ciebie tagi. Bardzo pożyteczna rzecz :)