Wpis z mikrobloga

Byłem ostatnio w #biedronka . Stoję w kolejce, przede mną kobieta, taka +/- 50 lat z zakupami na ponad 150zł. Przyszła jej pora na płacenie, kasjerka się pyta czy ma kartę biedronki, bo byłoby kilka produktów w niższej cenie. Kobieta niestety nie miała i mówi, że szkoda, bo takie duże zakupy itp. to zaproponowałem, że mogę dać swoją. Pani się uśmiechnęła, ja już walczę z portfelem i wyciągam kartę, a ona pyta kasjerki 'czyli ja dostanę taniej, a on MOJE punkty za zakupy?' Kasjerka potwierdziła, że tak to działa, a babeczka 'to w takim razie jednak nie chce' xd Ja wtf, kasjerka wtf, a kobieta zapłaciła normalnie i poszła.
Miejsce akcji: #poznan
  • 84
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj @JestemSpokojny: ale kto miałby zgłosić? gdyby kasjer protestował, to powie że razem robią zakupy i tylko chcą dwa paragony ( ͡º ͜ʖ͡º).

A z opisaną sytuacją to racja że wtf, teraz to chyba tylko dają te karty do gry i zbiera się 1 punkt za zakupy min 100zł, jak się zbierze 5 punktów to będzie w określone dni rabat - czyli mizeria więc
  • Odpowiedz
miejsce akcji i wszystko jasne. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@vaxx: właściwie to niejasne, słyszałem, że są oszczędniejsi od Szkotów, ale tu mamy psa ogrodnika, takiego stereotypu nie słyszałem.
  • Odpowiedz
nie ma żadnych punktów


@Maxxtom: przecież już napisałem wyżej że są (ʘʘ) marne, ale są.

Akcja Promocyjna prowadzona jest we wszystkich sklepach Biedronka w dniach od 23 marca 2017 r. do 15 kwietnia 2017 r., przy czym w okresie od 23 marca 2017 r. do 12 kwietnia 2017 r. (dalej jako „Okres Przyznawania Punktów”) będzie można zbierać punkty (dalej jako „Punkty”, a każdy z osobna jako „Punkt”) w celu otrzymania rabatu, zaś skorzystanie z rabatu będzie możliwe w okresie od dnia 13 kwietnia 2017 r. do 15 kwietnia 2017 r.

W przypadku zebrania pięciu Punktów Uczestnikowi zostanie przyznany rabat w wysokości 10%. W ramach Akcji Promocyjnej Uczestnik może
  • Odpowiedz
@Maxxtom: no jajka są na obrazku, formalnie są to punkty, zasady są inne niż w innych sklepach ale idea jest identyczna, punkty dają zniżkę, więc no ciężko nie nazwać ich punktami.
  • Odpowiedz
@takze_tego: nie mam pojęcia po co te punkty, założyłem karte tylko dlatego, że czasem kurczak, banany itp są dzieki niej po 30-40% taniej. No i teraz zbieramy karty ze zwierzakami w pracy, a z kartą biedronki dostaje się jedną wiecej :D
@Luki776: serio? ;o wykop uczy po raz drugi :D
  • Odpowiedz
@vaxx kiedyś bylem w poznaniu caly #!$%@? dzien w siedzibie korpo na szkoleniu. #!$%@? sie dowiedzialem a jak o cos zapytalem to potem żałowałem. Na koniec dostalem żeton​ na kawe ktory nie działał.
  • Odpowiedz